reklamı kapat

POPÜLER

Huawei MateBook 14s

Modern dizüstü Huawei MateBook 14s Türkiye’de satışa sunuldu

ABD ambargosu altındaki Huawei’nin yakın zaman önce tanıttığı modellerinden modern dizüstü Huawei MateBook 14s Türkiye’de satışa sunuldu.

Huawei MateBook 14s, Türkiye’de ön sipariş üzerinden elde edilebilir hale geldi. Gelişmiş modelin Intel Core i7 11370H işlemcili sürümü için 14.999 TL, Core i5 11300H işlemcili sürümü içinse 13.999 TL fiyat açıklandı.

İnce çerçeveler ve ince gövde ile genel kullanım özelinde dikkat çekecek dizüstü, sorunsuz çalışan Windows 10 işletim sistemi üzerine kuruluyor ve tam olarak 14,2 inç 25×01680 piksel 90 Hz ekran üzerine kuruluyor.

Harici ekran kartı olmayan, burada işlemciye entegre Irisi Xe grafik birimini kullanan dizüstü, 16 GB RAM’e ve 512 GB ya da 1 TB SSD depolama seçeneklerine sahip. 720P’lik bir kamerası olan dizüstü, parmak izi sensörünü de beraberinde getiriyor. Bu model öğrenciler başta olmak üzere oyun hariç hemen her amaç için güçlü bir seçenek oluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei MateBook 14s dikkat çeken bir model

Pil ile beraber 1,43 kg ağırlığı bulunan taşınabilir dizüstü, iki farklı renkte direkt olarak buradan alınabiliyor. Huawei’nin Türkiye’de başka birçok farklı dizüstü bilgisayar modeli sattığını da belirtelim. Firma akıllı telefonları ile öne çıkamıyor ancak Türkiye’de en çok dizüstü satan isimler arasında yer alıyor. Bilmeyenler için Huawei’nin farklı monitör modelleri de Türkiye’de satılıyor.

İlginizi Çekebilir

Samsung’un Türkiye’de satışa çıkan en yeni modeli