reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Nokia CEO’su, televizyon programında sunucunun iPhone’unu yere attı

Nokia‘nın CEO’su Stephen Elop Finlandiya’da katıldığı bir televizyon programında sunucunun iPhonu‘unu alıp yere attı, kendisine daha sonra bir Nokia telefon verebileceklerini söyledi.

Advertisement

Finlandiya’da bir televizyon kanalında yayınlanan programda sunucu, Elop‘a ısrarla Nokia Lumia 928‘in ne zaman geleceğini sorarken Elop, henüz bu konunda açıklama yapamayacağını söyleyip cevabı geçiştirmeye, konuyu dağıtmaya ve Nokia’nın yeni Lumia’larından biri olan Lumia 620’den bahsetmeye çalışıyor. İstediği yanıtı alamayan sunucu, Lumia 928 sorusunda ısrar etmeye devam ediyor ve cebinden iPhone‘unu çıkararak Elop’a gösteriyor. “Ne kadar utanç verici.” diye yorum yapan Elop ve sunucu arasındaki konuşma sürerken Elop, telefonu sunucudan alıp “Bunun icabına bakabilirim, bak gitti bile.” diyerek telefonu alçak bir mesafeden yere bırakıyor. Dün yayınlanan programın ilgili bölümünü aşağıdaki videoda izleyebilirsiniz. Telefonunun akıbetini soran sunucuya Elop’un cevabı kendisine bir Nokia telefon verileceği oluyor.

Nokia Lumia 928‘in, (hakkında resmi bir açıklama yapılmasa da) Lumia 920’den sonraki amiral gemisi Nokia Lumia modeli olacağı söyleniyor. Amerikan operatör Verizon’dan çıkacağı söylenen Lumia 928, PureView kameraya, hem xenon hem LED flaşa sahip olacak ve Lumia 920’den daha ince ve daha hafif olacak. The Verge‘ün kaynaklarının belirttiğine göre Lumia 928, en ince yerinde 10,2 mm kalınlığında olacak. 4,5 inç ekranlı telefonun OLED panele sahip olacak.

VİDEO