reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

2022 Opel Corsa

Opel, 2021’in son otomobil kampanyasını duyurdu

TL’nin döviz karşısında yaşadığı kayıplarla birlikte daha da dikkat kesildiğimiz kampanyalara Opel de aralık ayıyla dahil olmaya devam ediyor.

Opel, aralık ayında sunduğu nakit indirimleriyle dikkatleri üzerine çekmek istiyor. Markanın ticari araçlar kampanyası kapsamında KOBİ müşterileri Combo Life, Combo Cargo, Zafira Life ve Vivaro modellerine 5 bin TL indirimle sahip olabiliyor. Birbirinden özel binek ve SUV modellerinde de çeşitli olanaklar sunan Opel, yeni araç sahibi olmak isteyenleri showroom’larına davet ediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Opel ticari araç kampanyası

Opel’in, Combo Life modelini satın almak isteyen kobi müşterileri, 5 bin TL’lik indirim avantajıyla modele 412.900 TL’ye sahip olabiliyor. Sağlamlığı, çok yönlü kasası ve yüksek kapasitesiyle öne çıkan Combo Cargo ise 314.900 TL’den başlayan kampanyalı fiyatlar ve kobilere özel ek 5 bin TL indirim olanağı ile satın alınabiliyor. Opel Vivaro modelleri, aralık ayı boyunca 417.900 TL’den başlayan fiyat ve kobillere özel ek indirimleriyle dikkat çekiyor. Konfor odaklı yenilikçi teknolojileri, özgün Alman tasarımı ve iyi düşünülmüş detaylarıyla yeni Zafira Life, 626.900 TL’den başlayan fiyatı ve özel indirimleriyle hem KOBİ’leri hem de geniş aileleri hedefliyor.