reklamı kapat

POPÜLER

2021 Opel Corsa
2020 Opel Corsa

Opel Corsa ailesi için zirvede konumlandırılan yeni paket

Ultimate rozetiyle Opel Corsa ailesine dahil edilen yeni donanım paketiyle, kullanıcıları oldukça zengin standart özellikler bekliyor.

Yeni jenerasyonuyla yola çıkmasının ardından PSA grubunun nimetlerinden yararlanmaya başlayan Opel Corsa, ailenin ilk tam elektrikli modeli olarak da kendisinden sonra gelenler için referans niteliği gördü. Markanın içerisinde bulunduğu dönüşümdeki bu öncü üye için seçenekleri genişletme çalışmaları da devam ediyor. Almanya merkezli olarak piyasaya sunulan ve diğer Avrupa ülkelerinde de listelere dahil edilecek olan model Ultimate adıyla kullanıcıların beğenisine sunulacak. Niteliklerine bakıldığında zirvede konumlanacağını gördüğümüz Corsa Ultimate, zengin donanım özellikleriyle dikkat çekiyor.

2020 Opel Corsa

Öne çıkanlarıyla Opel Corsa “Ultimate”

Ultimate donanım seviyesiyle birlikte Corsa ailesinin premium nitelikleriyle yeni bir noktaya geldiğini görüyoruz. Dış bölümde IntelliLux LED matrix farları standart olarak getiren paketin, navigasyon ve OpelConnect gibi servislere bağlantı nitelikleri de en üst seviyede. Kokpit bölümüne geçtiğimizde ise bizleri otomatik klima, Alcantara döşemeler, masaj fonksiyonuyla zenginleştirilen ısıtmalı ve elektrikli koltuklar ve ısıtmalı deri direksiyon gibi standart donanımlar karşımıza çıkıyor. Konsolun merkezinde konumlandırılan multimedya ekran ise 10 inçlik ebatla kullanıcılara hizmet edecek. Almanya’da yaklaşık 24 bin euroya satışa sunulan Corsa Ultimate’tin jant setinde ise 17 inçlik ebat tercih edilecek.

İlginizi çekebilir

Opel Corsa çarpışma testi