reklamı kapat

POPÜLER

Ovi Mağaza canlanıyor

Oyundan videoya, podcast’ten verimlilik araçları ve web hizmetlerine kadar pek çok uygulama ve servisin bulunduğu Ovi Mağaza, günde 1.5 milyondan fazla içerik paylaşımına ev sahipliği yapıyor. Saniyede 22 indirme gerçekleştirilen Ovi Mağaza üzerinden, dakikada ise 1300’e varan indirme yapılıyor.

UYGULAMA ZENGİNİ
Skype for Symbian uygulamasına da yer verilen Ovi Mağaza’da, Ovi Haritalar’ın yeni sürümü de bulunuyor. Geçtiğimiz ay Ovi Mağaza’dan 1 milyondan fazla kez indirilen Ovi Haritalar, kullanıcılara ücretsiz yaya ve sürücü navigasyonu sunuyor. Bunun yanında Türkiye’deki ilk yerel uygulamalardan olan ve ana ekrana widget olarak da yerleştirilebilen Milliyet Mobil uygulaması ile kullanıcılara, Türkiye’nin ve dünyanın gündemini her zaman her yerden takip etme fırsatı da sunan Ovi Mağaza, CNN video uygulaması sayesinde de, kullanıcılara hayatı mercek altına alma imkanı sağlıyor. 100 sosyal ağ servisine bağlantı sağlayıp, anında fotoğraf, video ve ses dosyaları yükleme olanağı tanıyan Pixelpipe ve Nimbuzz uygulamalarına da ev sahipliği yapan Ovi Mağaza, daha bunun gibi pek çok popüler uygulamanın sahibi.

NOKIA N97 MINI İLE KEŞFE ÇIKIN
Kullanıcılar Ovi Mağaza’nın renkli dünyasını keşfetmek içinse, Nokia N97 mini ile tam bir uyum yakalayabilirler. Zira Nokia N97 mini, keşfedilmek üzere bekleyen Ovi Mağaza ve kullanıcıların sosyal ağlarda etkin performans gösterebilmeleri için yaratıldı.  3.2 inçlik kayarak açılan kapağı, QWERTY klavyesi ve tamamen özelleştirilebilen ana ekranı ile Ovi Mağaza’dan indireceğiniz uygulamaların keyfini çıkartmanızı sağlayacak olan Nokia N97 mini, paslanmaz çelik kaplamasıyla da dikkat çekiyor. 2009’da 2 milyonu aşkın satış rakamını gören Nokia N97 ile aynı yazılımı içeren ve benzer özellikleri ile sunulan Nokia N97 mini, minik boyutuyla ise farklılık yaratıyor.