reklamı kapat

POPÜLER

Pacemaker ve Spotify’dan oyun kurallarını değiştirecek DJ uygulaması [Video]

Uygulama Spotify desteği ile birlikte geliyor. İki firmanın ortak çalışmasının sonucu ortaya çıkan DJ uygulaması, oldukça basit arayüzü ve Spotify’ın 20 milyon parçadan oluşan müzik arşivi ile bu alandaki uygulama rekabetinin kurallarını yeniden yazıyor. Müzik kaynağı olarak Spotify’ı kullanan uygulama, ücretsiz olarak App Store’dan indirilebiliyor. Ayrıca uygulama içi satın alma seçeneği ile farklı filtreler, efektler ve geliştirilmiş özellikler satın alınabiliyor. Uygulamanın kullanılabilmesi için ise Spotify’ın premium üyesi olmak gerekiyor. Premium üyeliği bulunmayan kullanıcılar, deneme hesabından yararlanarak geçici bir süreliğine uygulamayı kullanabiliyor.

PACEMAKER’IN BU ALANDAKİ İLK TECRÜBESİ DEĞİL
Pacemaker, dikkatli müzikseverlerin anımsayacağı bir marka. 2005 yılında İsveç’te kurulan firma, Pacemaker DJ Device adında mp3 player boyutlarındaki ödüllü miks cihazı ile biliniyor. Müzik çevrelerinde beklediği ilgiyi görmeyen cihazın ardından, firmanın bir diğer beklediği başarıyı yakalayamayan çalışması yine bir DJ uygulaması olmuştu. Bu uygulamanın başarısız olmasının sebebi ise partner olarak kendisine BlackBerry’nin Play Book tabletini seçmesiydi.

SADE ARAYÜZ VE KOLAY KULLANIM
Pacemaker for iPad uygulamasının en önemli özelliği ise Spotify üzerinden aynı anda iki parça çalabilmesinin yanı sıra herhangi bir uzmanlık gerektirmeyen bir arayüze sahip olması. Firmanın CEO’su ve kurucusu Jonas Norberg, “Paper uygulamasının iPad’te çizim için gerçekleştirdiğini müzik için yapmaya çalışıyoruz” diyerek, DJ becerilerine sahip olmayan herkesin uygulamayı kullanabilmesini amaçladıklarını belirtiyor.

Pacemaker for iPad

FiYAT
Ücretsiz

BOYUT
iOS: 43,4 MB

YÜKLEMEK iÇiN
iOS Pacemaker for iPad

*Uygulama fiyatları değişiklik gösterebilir.

EKRAN GÖRÜNTÜLERİ
pacemaker3

VİDEO

İLGİLİ HABERLER