reklamı kapat

POPÜLER

Lexar
Lexar

Parmak izi sensörlü ve Lexar imzalı USB 3.0 flaş bellek

17 Ekim 2018

Lexar, verilerinizi güvenli şekilde korumak için parmak izi sensörlü USB 3.0 flaş sürücüsünü tanıttı. Lexar JumpDrive FingerPrint F35 USB 3.0, 150 MB/saniyeye kadar hıza ulaşabiliyor. Flaş bellek, parmak izini 1 saniyeden daha kısa bir sürede algılayabiliyor. En fazla 10 farklı kişiyi tanıyacak şekilde ayarlanabilen cihaz, dosyalarınızı güvende tutmak için 256 bit AES şifreleme ile korunuyor.

32 GB’lık modeli Amazon’da şu anda 32.99 dolardan ön siparişle satışa sunulan cihazın ne zaman satışa sunulacağı ise henüz bilinmiyor. Flaş belleğin, 50 dolar, 90 dolar ve 170 dolar a mal olacak 64 GB, 128 GB ve 256 GB modellerinin de olduğu, bu modelllerin önümüzdeki aylarda piyasaya sunulacağı belirtiliyor. Lexar, JumpDrive’ın Mac ve PC’lerle uyumlu olduğunu söylese de, USB 3.0 bağlantı noktası olmayan Mac sahiplerinin flash belleği bir adaptör olmadan kullanamayacağı belirtiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Lexar’dan konu hakkında açıklama

Şirketin pazarlama direktörü Joel Boquiren, F35’in dosyalarınıza yetkisiz erişimi önlemek için biyometrik teknolojiyle güvenilir ve güvenli veri depolamayı birleştirdiğini söylüyor. Boquiren, flaş belleğin profesyonel ve fotoğrafçılar için iyi bir seçenek olduğunu belirtiyor.

İlginizi çekebilir

Elektrik priziyle Wi-Fi sorununa çözüm