reklamı kapat

POPÜLER

PlayStation Plus’ın abonelik fiyatına zam geliyor

PlayStation’ın üyelerine bazı ayrıcalıklar tanıdığı ve her ay ücretsiz oyunlar sunduğu Plus aboneliğine zam yapılacağı resmen onaylandı. Zaten oldukça yüksek bulunan bu fiyatlar artık daha da pahalı hale gelecek.

Sony’nin yaptığı resmi açıklamaya göre bu zamlardan 3 üyelik seçeneği arasında bir tanesi etkilenecek. 1 aylık ve 1 yıllık üyelik seçeneklerinin fiyatları aynı kalırken muhtemelen kullanıcıların en çok tercih ettiği üyelik seçeneği olan 3 aylık üyelik zamdan nasibini alacak. Buna göre Avrupa’da 14,99 euro olan 3 aylık üyelik fiyatı 19.99 euroya yükselecek. Söz konusu zammın neden yapıldığıyla ilgili net bir bilgi bulunmazken euro ile dolar arasındaki kur farkının bu fiyat artırımına neden olabileceği düşünülüyor. Zamların ülkemize nasıl yansıyacağı ise henüz bilinmiyor.

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“PlayStation Plus’ın abonelik fiyatına zam geliyor” için 3 cevap

  1. Emin Can Şahin dedi ki:

    Bu Sony’de Türkiye gibi. Zam üstüne zam. Yahu zaten ayda 10 kere sıkıntı çıkarıyor bağlantı konusunda hala fiyatları arttırma çabasındalar. Yazık.

  2. Yılmaz dedi ki:

    149 tl mi ne aylık zaten, dün üye oldum. atla deve değil.

  3. Ismail Ozan Izci dedi ki:

    Avrupa’ da yalnızca 3 aylık pakete zam gelmiş, 1 yıllık pakete yönlendirmeye çalıştıkları besbelli de, bizde işler farklı gelişebilir. Bizim kıravatlı takımın, böyle bir zam fırsatını kaçıracağını hiç sanmıyorum.