reklamı kapat

POPÜLER

Porsche Design P’ 9981 BlackBerry Türkiye’de

Plus X Award tarafından bu yılın akıllı telefon ödülünün sahibi  Porsche Design P’ 9981 BlackBerry, Vodafone Red ayrıcalıklarıyla Türkiye’de de satılmaya başladı. Yeni BlackBerry, Porsche Design’a özgü sade tasarımı ve Blackberry’ye ait yenilikçi teknoloji anlayışıyla bir araya getirerek kullanıcıların beğenisine sunuldu. Porsche Design destekli telefonda paslanmaz çelik çerçeve, deri arka kapak, QWERTY klavye ve dokunmatik ekran bulunuyor. Akıllı telefonda 1,2 GHz işlemci, 8 GB dahili bellek ve yakın saha iletişim teknolojisi (NFC) yer alıyor. P’ 9981 BlackBerry, Porsche Design kullanıcı arabirimini ve Wikitude World Browser genişletilmiş gerçeklik uygulamasını da kullanıcılara sunuyor. Tabii bu imzanın ve teknolojinin bir bedeli de var; Porsche Design P’ 9981 Blackberry, Vodafone Red tarife ücretlerine ek olarak 18 ay boyunca aylık 256 TL ek ödemeyle satın alınabiliyor.

Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Gökhan Öğüt, yaptığı açıklamalarda Vodafone Red’i bundan 1,5 yıl önce, kullanıcılarının hayatını kolaylaştırmak ve hayatın her alanında özel olduğunu hissettirmek amacıyla hayata geçirdiklerini belirtti. Porsche Design P’ 9981 BlackBerry’nin de bu anlayışın son örneği olduğunu belirten Öğüt, Türkiye’ye herkesten önce getirdikleri bu ürünle kullanıcıların hayatında fark yaratmaktan dolayı mutluluk duyduğunu söyledi.

RIM Türkiye Genel Direktörü Alexandra Zagury ise, Porsche Design P’ 9981 BlackBerry’nin tarz ve işlevselliğin mükemmel birleşimini kullanıcılara sunduğunu belirtti. Bu özel ve modern akıllı telefonu Türkiye’ye ilk kez Vodafone Red ayrıcalığıyla getirmekten ötürü büyük mutluluk duyduğunu söyledi.
PORSCHE DESIGN P'-9981 BLACKBERRY