reklamı kapat

POPÜLER

Rami Malek, 68. Emmy Ödülleri’nde en iyi erkek oyuncu seçildi

68. Emmy Ödülleri pazar gecesi Los Angeles’taki Microsoft Tiyatrosu‘nda sahiplerini buldu. Son zamanların ilgi çeken dizilerinden Mr. Robot’un başrol oyuncusu Rami Malek en iyi erkek oyuncu ödülüne layık görüldü.

Amerika’da USA Network kanalında ekrana gelen Mr. Robot ülkemizde de izleyicilerin merakla takip ettiği bir yapım olmasıyla dikkat çekiyor. 2015’te başlayan dizi geçtiğimiz sene Altın Küre Ödülleri’ne damgasını vurmuştu. En iyi drama dizisi ve en iyi yardımcı erkek oyuncu ödüllerini kazanarak herkesi şaşırtmıştı. Şimdi sıra Emmy Ödülleri’ne geldi. Rami Malek dizideki gerçekçi hack sahneleriyle önce gönlümüzü, daha sonra da en iyi erkek oyuncu ödülünü kazandı. Üstelik Kevin Spacey ve Bob Odenkirk gibi isimleri geride bırakarak…

Ödülünü almak üzere sahneye çıkan genç oyuncu ödülünü göstererek “Elliot’lar için… Çünkü hepimizin içinde bir parça Elliot var.” sözlerini sarf etti. Mr. Robot’un ikinci sezon finali Amerika’da perşembe günü ekrana gelecek.

Gecenin diğer ilgi uyandıran galipleri şöyle: Orphan Black’in başrol oyuncusu Tatiana Maslany en iyi kadın oyuncu seçildi. Amazon’da izleyici karşısına çıkan Transparent birkaç ödülü birden kucakladı. Kazananların tam listesini burada bulabilirsiniz.