reklamı kapat

POPÜLER

2020 Renault Clio

Renault temmuz kampanyasını duyurdu; işte detaylar

Dacia ile birlikte temmuz kampanyasını devreye alan Renault, sağlık çalışanlarına özel uygulamalarıyla da dikkat çekiyor.

Temmuz ayında Renault, sıfır faiz, takas indirimi ve avantajlı fiyatları tüketicilerle buluşturuyor. 2021 model yılı otomobillerden Taliant’ın sınırlı sayıdaki Touch 1.0 Turbo X-tronic 90 bg, Megane Sedan’ın Joy 1.3 TCe 140 bg ve Yeni Clio’nun Icon 1.0 TCe X-Tronic 90 bg versiyonları, 60 bin TL kredi, 12 ay vade ve sıfır faiz finansman kampanyasıyla kullanıcıları bekliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Renault temmuz kampanyasından detaylar

Fransız üreticinin B-Sedan segmentindeki yeni temsilcisi Taliant’ın yanı sıra, Yeni Clio ve Megane Sedan’ın 2021 model yılı versiyonlarında 3 bin TL’lik takas indirimi sunuluyor. Renault Finans’tan kredi kullananlar 2021 model yılı otomobillerden sınırlı sayıdaki Yeni Clio Joy 1.0 Sce 65 bg versiyonuna 163.400 TL, ZOE’ye ise 316 bin 900 TL’lik cazip fiyatlarla sahip olabiliyor. Renault’nun tüm binek araç modellerinde sağlık çalışanları ile “satinal.renault.com.tr” platformu üzerinden gerçekleşen online satışlarda Finans’tan kullanılan krediler için dosya masrafı alınmıyor. Ayrıca aracın ilk periyodik bakımını kapsayan Maxxi Bakım ürünü de hediye ediliyor.