reklamı kapat

POPÜLER

Marshall

Retro tasarımıyla fark yaratan kablosuz hoparlör: Marshall Aston Tawny

Marshall Headphones, tasarımıyla farkını ortaya koyan kablosuz hoparlörünü tanıttı. Retro tasarımıyla dikkat çeken hoparlör, Marshall Acton Tawny adını taşıyor. Kahverengi gövde rengiyle göze çarpan hoparlör, hem tasarıma hem de güçlü ses performansına önem veren kullanıcıların ilgisini çekeceğe benziyor.

Bas kontrol tuşuyla birlikte gelen hoparlör Bluetooth 4.0 haricinde 3,5 mm kulaklık girişine de destek veriyor. 2 x ¾ inç boyutunda kubbe tweeter’ların ve bir adet 4 inç orta woofer’ın yer aldığı hoparlörde 30 wattlık Class D amplifikatör woofer için, iki adet 10 wattlık Class D amplifikatör tweeter’lar için kullanılıyor. Frekans tepki aralığı 50 – 20,000 Hz olan hoparlörün 3 kilogram ağırlığında olduğunu söyleyelim. Marshall Headphones’un aktardığı bilgiye göre Marshall Acton Tawny, kullanıcıların beğenisine sunulacak. Çok yakında piyasaya sunulacağı açıklanan hoparlörün fiyatı ise 249 dolar olacak.

Hoparlörle ilgili önemli bilgi

Marshall Headphones, Marshall ile ilgili bir şirket olsa da şirketin aynı zamanda Urbanears adı verilen renkli kulaklıklarla çalışan bir şirket olan Zound Industries’in altında bulunan bir marka olduğunu belirtmekte yarar var.