reklamı kapat

POPÜLER

canon

Samsung Galaxy S7 ve Canon EOS 70D’nin otofokus sistemleri karşı karşıya [Video]

Samsung’un kısa bir süre önce duyurduğu Galaxy S7’nin kamerası Canon EOS 70D’nin kamerasıyla karşı karşıya geldi. Tayvanlı bir YouTube kullanıcısı tarafından paylaşılan bir videoda Galaxy S7 ve Canon EOS 70D’nin otofokus sistemleri karşılaştırıldı.

Bilindiği üzere Samsung’un amiral gemisi telefonu Galaxy S7’de 12 megapiksel çözünürlüklü bir kamera yer alıyor. Kamerada kullanılan Çift Piksel teknolojisi sayesinde telefonun oldukça hızlı ve doğru netleme yapabildiği kısa bir süre önce belirtilmişti. Paylaşılan videoya bakıldığında da Galaxy S7’nin otofokus performansında oldukça başarılı olduğu görülüyor. Bu arada altını çizmekte yarar var. Canon’un EOS 70D makinesinde de Çift Piksel teknolojisi kullanılıyor. Fotoğraf ve video çekimlerinden yüksek otomatik netleme performansı vadeden bu teknolojinin Galaxy S7’de daha iyi çalıştığını söylemek mümkün.

Samsung Galaxy S7 ve Canon EOS 70D’nin otofokus sistemlerini karşı karşıya getiren videoyu haberin girişinden, düşük ışıkta yapılan testi ise hemen aşağından izleyebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz.

VİDEO

YORUMLAR