reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy S7’nin suya dayanıklı olduğu doğrulandı [Video]

Samsung Galaxy S7 ve Galaxy S7 edge, 21 Şubat’ta tanıtılacak fakat Samsung Endonezya biraz daha erken davrandı ve resmi YouTube kanalına koyduğu #TheNextGalaxy etiketli reklamla akıllı telefonun suya dayanıklı olma özelliğini bir hafta önceden açığa vurmuş oldu.

Cihazların resmi lansmanına artık bir hafta kaldı fakat teknik özelliklerinin çoğunu zaten öğrendik desek yanlış olmaz. Samsung Endonezya’nın resmi tanıtımın yapılacağı Mobil Dünya Kongresinden günler önce yüklediği reklam videosu sayesinde de eldeki bu verilerin arasına akıllı telefonların suya dayanıklılık sertifikasına sahip olduğu bilgisi de eklenmiş oldu.

Samsung Endonezya’nın YouTube kanalında yayınlanan reklamda, Endonezyalı okçu Dellie Threesyadinda’nın antrenman yaptığı ve Samsung Galaxy S7 edge kullandığı görülüyor. Videonun girişinde kablosuz şarj istasyonunda şarj olan akıllı telefonun; ilerleyen sahnelerde düşük ışık koşullarındaki kamera performansına da vurgu yapılıyor. Antrenman sırasında yağmurun başlaması ve Threesyadinda’nın telefonu rahatça yağmur altında kullanması cihazların IP68 sertifikasına sahip olacağını doğrular nitelikte.

Samsung Endonezya’nın videoyu herkese açık şekilde paylaşmamış olması belli ki sızıntıların önüne geçmemiş. Samsung resmi duyurusunu Mobil Dünya Kongresinde 21 Şubat’ta yapacak.

YORUMLAR