reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Watch 7 ailesi ile şarj gücü artıyor

Üç farklı üyeden oluştuğu bilinen Samsung Galaxy Watch 7 ailesi ile şarj gücü artıyor. Bu konuda resmi kanıtlar bulunmuş durumda.

Geçtiğimiz aylarda Galaxy Unpacked etkinliğinin 10 Temmuz tarihinde yapılacağı iddia edildi. Peki bu Galaxy Unpacked etkinliğinde neler tanıtılacak? Etkinlik kapsamında hemen hemen kesin olarak Galaxy Z Fold 6, Galaxy Z Flip 6, Galaxy Watch 7, yeni bir kablosuz kulaklık ya da kulaklıklar yanında detaylı olarak akıllı yüzük modeli Galaxy Ring tanıtılacak. İşte bu yeni ürünlerden Samsung Galaxy Watch 7 ailesi, spesifik olarak Galaxy Watch 7, Galaxy Watch 7 Pro ve Galaxy Watch 7 Ultra modellerinden oluşabilir. Hatta en üstteki model Galaxy Watch 7 Ultra, direkt olarak kana ihtiyaç duymadan yani sensör bazlı olarak kan şekeri ölçümü yapabilir. Kaynaklar bu konuda oldukça kesin konuşuyor, bu özelliğin sunulması uzun yıllardır bekleniyor. Kan şekeri ölçümü konusunda uzun zamandır çalışan, bunu açık açık dile de getiren ancak daha önce 2024’te çıkış yapamayacak denilen Samsung, resmi kayıtlara göre yeni saatlerini Galaxy Watch 6’lardan farklı olarak 10W değil 15W şarj ile pazara sunacak. Bunun kağıt üzerinde yüzde 50’lik bir hız artışı getireceği söyleniyor, bu elbette kullanıcılar için güzel görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bu aralar en çok Galaxy Ring gündeme geliyor, akıllı yüzük yapılan keşiflere göre dokuz farklı boyutta pazara sunuluyor. Her bir boyut için farklı kod numaraları aldığı bulunan marka, bu sayede hemen herkese tam olarak uyacak bir seçenek pazara sunacak gibi görünüyor. Çok uzakta yer almayan ürünün geçtiğimiz haftalarda beslenme konusunda da yardımcı olacağını öğrenmiştik. Topladığı ve analiz ettiği sağlık verileri üzerinden kişilere beslenme / yemek planları çıkarabilecek denilen ürün, bunun için yapay zeka destekli kişiselleştirilmiş bir yemek ve yemek tarifi hizmeti olan Samsung Food entegrasyonuna sahip olacak. Daha derin bir entegrasyon ile yemek önerilerini akıllı Samsung dolapların içindeki ürünlere göre verebilecek bilgisi de aktarılan ürün, pazardaki en gelişmiş seçeneklerden birisi olacak gibi görünüyor.

Samsung Galaxy Watch 7 yanında bu da ilginizi çekebilir: Vivo X Flip katlanabilir telefon modeli

İLGİLİ HABERLER