reklamı kapat

POPÜLER

Samsung W2018
Samsung W2018
Samsung W2018

Samsung’un amiral gemisi kapaklı telefonunun inceleme videosu sızdı [Video]

20 Kasım 2017

Samsung’un Snapdragon 835 işlemcili kapaklı telefonu kısa bir süre çalışırken görüntülenmişti. Paylaştığımız bu haberin üzerinden çok geçmeden telefonun detaylı inceleme videosu ortaya çıktı. Şu anda Samsung W2018 olarak anılan telefonun Snapdragon 835 işlemcisinden güç alması bekleniyor. Samsung W2017 modelinin devamı niteliğinde kullanıcıların beğenisine sunulacağı iddia edilen telefonda güçlü işlemciye 6 GB’lik RAM’in ve 64 GB’lık dahili hafızanın yer alacağı konuşuluyor.

Full HD çözünürlüklü iki adet 4,2 inçlik AMOLED ekranın kullanılacağı belirtilen telefonda bir önceki modelde olduğu gibi 12 megapiksel arka ve 5 megapiksel ön kameranın olacağı belirtiliyor. Üst segment amiral gemisi telefonlarda olduğu gibi Samsung’un yeni kapaklı telefonunda da parmak izi sensörünün yer alacağı konuşuluyor.

Samsung’un yeni kapaklı telefonu Samsung W2018 ne zaman tanılacak?

2.300 mAh kapasiteli pilden güç almasını beklediğimiz telefonda Android işletim sisteminin yüklü olacağı dile getiriliyor. Telefonun teknik detaylarını değerlendirdiğimizde kapaklı telefonun üst segment amiral gemisi telefonlarla aynı özelliklere sahip olduğu görülüyor. Eğer dedikodular gerçeğe dönüşürse Samsung SM-W2018, günümüz teknolojisini geçmiş bir tasarım çizgisine taşımış olacak. Menteşeli tasarımıyla geçmişe özlem duyanların ilgisini çekecek telefonun ne zaman ve ne gibi bir fiyattan satışa sunulacağı ise henüz bilinmiyor.

VİDEO

YORUMLAR