reklamı kapat

POPÜLER

galaxy s7

Samsung’dan “iPhone ile çekildi” kampanyasına 4K videolu gönderme

Samsung, Galaxy S7 ve Galax7 S7 edge’in kamera yeteneklerini hedef alan reklamını yayınladı. Apple’ın “iPhone ile çekildi” reklam kampanyasına göndermede bulunan videoda, Galaxy S7 ve Galaxy S7 edge ile çekilmiş 4K çözünürlüğünde görüntüler yer alıyor.

1/2.6 inç boyutunda sensörleri bünyesinde barındıran telefonlarda 12 megapiksellik kamera yer alıyor. Çift piksel faz algılamalı otofokus sistemiyle oldukça hızlı netleme yapabilen kamerada düşük ışık koşulları için F/1.7 diyafram değeri bulunuyor. 30 FPS’de 2160p, 240 FPS’de 720p çözünürlüğünde video kaydedebilen Samsung Galaxy S7 ve Galaxy S7 edge hakkındaki tüm detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“Samsung’dan “iPhone ile çekildi” kampanyasına 4K videolu gönderme” için 3 cevap

  1. BT Magazin dedi ki:

    Görüntü kalitesi etkileyici

  2. dimitri jankovich dedi ki:

    Güzel. Ancak şöyle bir ayrıntı var. iPhone’un reklam kampanyasındaki görüntüleri sizin benim gibi sıradan kullanıcılar çekmişti. Apple sıradan kullanıcıların çektiği görüntüleri, kullanıcısına telif ödeyerek aldı ve çeken kişinin adıyla yayınladı. (bkz. http://www.elmadergisi.com/8-yeni-iphone-reklami/ )Bu ise basbayağı prodüksiyon. Apple kazayla bu videoya cevap verecek olursa (ki vermez), çok can yanar.

  3. Mehmet dedi ki:

    tamam iste iphone la boyle goruntuler cekemezsin