reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy On5

Samsung’un giriş seviyesi telefonu Galaxy On5 gün ışığına çıktı

Samsung’un giriş seviyesi yeni telefonları Galaxy On5 ve Galaxy On7’ye ait detaylar gün ışığına çıktı. Şirketin yanlışlıkla Hindistan’daki sayfası üzerinden paylaştığı detaylar neticesinde ortaya çıkan telefonlardan Galaxy On5, 720p çözünürlük sunan 5 inçlik TFT LCD ekranla birlikte geliyor.

142,3 x 72,1 x 8,5 mm boyutlarındaki telefonda 1,3 GHz hızında çalışan dört çekirdekli işlemci, 1,5 GB RAM, 8 GB dahili hafıza ve microSD kart desteği yer alıyor. Full HD video kaydedebilen 8 megapiksel arka kamera, 5 megapiksel ön kamera ve 2.600 mAh kapasiteli pil ise telefonun sunduğu diğer özellikler arasında. Samsung Galaxy On5’in Hindistan’da 155 dolardan satışa sunulması bekleniyor.

Samsung Galaxy On5
Samsung’un bir diğer giriş seviyesi telefonu Galaxy On7 ise Galaxy On5’ten farklı olarak 5,5 inçlik HD ekranı bünyesinde barındırıyor. Telefonun sunduğu işlemci ve RAM özellikleri Galaxy On5 ile aynı. 13 megapiksel arka kameranın tercih edildiği telefonda 3.000 mAh kapasiteli bir pil bulunuyor. Samsung Galaxy On7, Hindistan’da 200 dolardan satışa sunulacak. Her iki telefonun Avrupa’da satışa sunulup sunulmayacağı henüz belli değil.

YORUMLAR