reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy M20

Şarj derdini unutturan Samsung Galaxy M20 özellikleri

Uygun fiyatıyla dikkat çeken Samsung Galaxy M20, devasa pil kapasitesi ve özellikleriyle şarj bitme derdini ortadan kaldırıyor.

Gün içinde elimizden düşüremediğimiz akıllı telefonların en önemli özelliklerinden biri sundukları kullanım ömrü. Oyun oynama, dizi izleme, müzik dinleme, telefonla konuşma, fotoğraf çekme derken gün boyu hemen her işimizi hallettiğimiz akıllı telefonların, performansını koruması oldukça önemli. Bu alanda öne çıkan modellerden biri olan Samsung Galaxy M20, hem devasa pil hem de hızlı şarj ikilisini bir araya getirerek ideal alternatiflerden biri oluyor. Telefonun pil gücüne önem veren kullanıcılar için 5.000 mAh kapasiteli bir pilin tercih edildiği model, endişeleri bir kenara itiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Type C bağlantısı ve hızlı şarj

Uygun fiyatına karşın USB Type C bağlantısını eksik etmeyen telefon aynı zamanda sadece pil kapasitesini değil, dolum hızını da bir seviye yukarı çekiyor. Hızlı şarj desteği sunan model, 15W‘luk Type C hızlı şarj cihazıyla standart adaptörlere kıyasla 3 kat daha hızlı pilini doldurabiliyor. Üstelik 15W şarj cihazı kutu içeriğine de dahil! Kullanıcıların hızlı şarj için ayrıca bir adaptör satın alması gerekmiyor.

Tam dolu şarj ile yaklaşık 28 saat video izlenebilecek olan model hızlı şarj ile 10 dk şarj edildiğinde 3 saate varan video izleme, 11 saate varan müzik dinleme deneyimi sunuyor. Samsung Galaxy M20, güçlü pili ve hızlı şarj desteği sayesinde kullanıcıların ayrıcalıklı tüm özelliklerinin keyfini gün boyu çıkarmasına imkan tanıyor.

1.599 TL‘lik kampanyalı fiyatıyla Samsung Galaxy M20, fiyat/performans dengesinde seviyeyi en üst noktaya çıkaran güçlü alternatiflerden biri olmayı başarıyor.

İlgili video