reklamı kapat

POPÜLER

Sennheiser Momentum True Wireless 2 kablosuz kulaklık
Sennheiser Momentum True Wireless 2 kablosuz kulaklık

Sennheiser Momentum True Wireless 2 tanıtıldı; işte Türkiye fiyatı

Ses konusunda dünyanın en büyüklerinden Sennheiser, yeni kablosuz kulaklık modeli ile karşımızda. İşte tüm detaylarıyla Sennheiser Momentum True Wireless 2.

Sennheiser’ın çok dikkat çeken ve yüksek satış rakamlarına ulaşan kablosuz kulaklık modeli Momentum True Wireless yenilendi. Sessiz sedasız lanse edilen yeni versiyon Sennheiser Momentum True Wireless 2, köklü olmasa da önemli yenilikleri / değişiklikleri bünyesinde barındırıyor. İlk olarak çok şık görünen ve bir taşıma haznesiyle gelen beyaz gövdeli model, firmanın resmi açıklamasına göre bir önceki modele oranla 2 milimetre küçülmüş ve her kulağa uygun boyutlara getirilmiş. Momentum ailesinin detaylı, sıcak ve dengeli ses karakterine sahip olduğu aktarılan kulaklıklar, 7 milimetrelik sürücüyle birlikte apt-X, SBC ve AAC kodeklerine destek veriyor. Güncelleme ile geliştirilen noktaların en başında pil ömrü geliyor. Bir önceki modelde 4 saat kulaklıklarda, 8 saat de taşıma kutusunda batarya ömrü bulunan model, bu rakamları yeni sürümde kulaklıklarda 7 saat, taşıma kutusunda ise tam 21 saate çıkarıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sennheiser Momentum True Wireless 2 kablosuz kulaklık çok daha iyi olmuş

En çok dikkat çeken özellikleri arasında gelişmiş aktif gürültü engelleme olan kablosuz kulaklık, su sıçramalarına karşı dayanıklı. Telefon görüşmesi için de kullanılabilen kulak içi formundaki model, bağlantı tarafından Bluetooth 5.1 kullanıyor ve kulaklıklar üstündeki dokunmatik yüzeyden kontrol edilebiliyor. Modelin açıklanan Türkiye fiyatı ise 2.099 TL seviyesinde yer alıyor.

İlginizi Çekebilir

OPPO’nun ilk akıllı saatini görmüş müydünüz?