reklamı kapat

POPÜLER

steam-next-fest-ekim-2023-basladi

Steam Next Fest: Ekim 2023 başladı

Yüzlerce ücretsiz oyun demosuna ve fazlasına ev sahipliği yapan Steam Next Fest: Ekim 2023 başladı.

“Bir hafta süren, dünyanın dört bir yanındaki geliştiricilerin ücretsiz demolarının ve canlı yayınlarının yer aldığı yakın zamanda çıkacak oyunların bir kutlaması” açıklaması ile öne çıkarılan Steam Next Fest: Ekim 2023 için ayrıca şunlar aktarıldı:Steam Next Fest: Ekim 2023’ün başlama vakti geldi! 16 Ekim TSİ 20.00’ye kadar sürecek bu festivalde ilk kez oyun çıkaran veya deneyimli her ulustan geliştiricinin çıkacak oyunlarını oynayın. Yüzlerce ücretsiz demodan canlı yayınlara ve geliştirici sohbetlerine kadar birçok şeyi bulabileceğiniz bu festivalde henüz çıkmamış oyunları oynayın. Resmî çıkışlarından haberdar olmak için favori oyunlarınızı istek listenize eklemeyi unutmayın! Başlayan canlı yayınımızla bir hafta boyunca sürecek geliştirici canlı yayınlarına start verdik. Etkinliğe başlarken, Steam Next Fest ana sayfasında bize katılın ve hafta boyunca gerçekleşecek geliştirici canlı yayınları ve sohbetleri için etkinliği takip etmeye devam edin. Aralarından seçim yapabileceğiniz bu kadar harika oyun varken karar vermenin zor olabileceğinin farkındayız. Bu nedenle Steam Next Fest’i keşfedebileceğiniz birçok farklı yöntem sunduk:

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
  • -Kategoriye veya bir oyunun birincil etiketlerine göz atarak favori türlerinize ait demoları bulun. Hatta göz atma için alt tür ve oyuna ait spesifik özellikleri bile kullanabilirsiniz.
  • -Geliştiricilerin yapacağı canlı yayınları ve sohbetleri görmek, kaçırmak istemedikleriniz için bir hatırlatıcı ayarlamak için yayın takvimine bir göz atın.
  • -Hâlihazırda oynadığınız oyunlara benzer popüler demolar bulmak için kişiselleştirilmiş Steam Next Fest keşif kuyruğunuza göz atın.

Bir haftanın yetmeyeceğini mi düşünüyorsunuz? Sorun yok. Steam Next Fest sona erdikten sonra bir hafta daha bu sürümde en çok oynan oyunları öne çıkaracağız. Kaçırmak istemiyorsanız takviminize not düşün!”  Next Fest için hazırlanan özel sayfaya ise buradan ulaşabilirsiniz.

Steam Next Fest: Ekim 2023 yanında bu da ilginizi çekebilir: Vivo X Flip katlanabilir telefon modeli