reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

SteelSeries Aerox
SteelSeries

SteelSeries’ten dünyanın en hafif MMO/MOBA fareleri [Video]

SteelSeries, MMO ve MOBA oyuncularına özel fare modellerini duyurdu. Ultra hafif  tasarımlı fareler SteelSeries Aerox ailesine katıldı. Fareler dünyanın en hafif MMO/MOBA fareleri olarak lanse ediliyor. Logitech’in G Pro X Superlight faresi 63 gram ağırlığıyla SteelSeries’in farelerinden daha hafif olsa da SteelSeries Aerox fareler MMO/MOBA türünde bir ilke imza atıyor.

Steelseries imzalı fareler özelleştirilebilir tuşlarla birlikte geliyor. Steelseries Aerox 5, Aerox 5 Wireless ve Aerox 9 Wireless‘ta bulunan programlanabilir tuşlar oyuncuların istedikleri her şeye erişmesine imkan tanıyor.  Hafifliğiyle dikkat çeken fareler oyunculara daha hızlı, daha hassas ve daha az yorulma imkanı sağlıyor. RGB aydınlatmayla ayrı bir havaya bürünebilen fareler Fortnite veya League of Legends için kısayollar sunuyor.

SteelSeries Aerox 5, 66 gram ağırlığıyla dikkatleri üstüne çekmeyi başarıyor. Ultra hafif tasarıma sahip olan modelde 9 adet programlanabilir tuş bulunuyor. Fare suya dayanıklı AquaBarrier IP54 sertifikasıyla dökülme ve kazalara karşı koruma sağlıyor.

74 gram ağırlığındaki Aerox 5 Wireless ise 180 saate varan pil ömrü vadediyor. Fare, sadece 15 dakikalık şarj ile 40 saatten fazla kullanım süresi sunuyor. 9 adet programlanabilir tuş ve TrueMove Air Sensörü yüksek hassasiyet ve doğruluk imkanı sağlıyor.

SteelSeries’in diğer faresi Aerox 9 Wireless ise 12 adet programlanabilir tuşla geliyor. 89 gram ağırlığındaki farede Quantum 2.0 kablosuz ve Bluetooth özellikleri yer alıyor. Yeni nesil Golden Micro IP54 anahtarlarla 80 milyon tıklama derecelendirilen farede TrueMove Air oyun sensörü kullanılıyor. MMO/MOBA faresi tam dolu pille 180 saate varan pil ömrü vadediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

SteelSeries Aerox farelerin fiyatları açıklandı mı?

Aerox 9 Wireless da 15 dakika şarj edildiğinde 40 saatlik kullanım imkanı sunuyor. Farelerin Türkiye fiyatları henüz açıklanmadı. Aerox 9 Wireless’ın yurt dışı fiyatı yaklaşık 160 euro. Aerox 5 Wireless’ın fiyatı 150 euro, Aerox 5’in fiyatı ise yaklaşık 90 euro.

İlgili video

SteelSeries imzalı yeni Aerox farelerin tanıtım videosu