reklamı kapat

POPÜLER

suzuki

Suzuki Vitara ve Jimny için özel kampanya duyuruldu

Suzuki, Vitara ve Jimny ürün gamıyla birlikte SUV sahibi olmak isteyenlerin dikkatini çekecek ödeme kolaylıkları sunuyor.

Suzuki, şubat ayı kampanyasını duyurdu. Marka, yeni bir SUV sahibi olmak isteyenlere özel alım seçenekleri sunmaya devam ediyor. 4×4 veya 4×2 çekiş seçenekleriyle satılan, standart sunulan güvenlik özellikleriyle segmentinde ön plana çıkan Vitara Hibrit, ay boyunca 532 bin 500 TL’den başlayan fiyatlarla ve 100 bin TL için 12 aya varan vadeli ve %0,99 faizli kredi fırsatıyla SUV sevenleri bekliyor. ALLGRIP teknojisine sahip 4×4 özelliğiyle ön plana çıkan, şehir içinde olduğu kadar doğada da üstün yetenekli Jimny modeline, 650 bin TL’den başlayan fiyatlarla ve 100 bin TL için 12 aya varan vadeli ve %0,99 faizli kredi imkânıyla sahip olunabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Suzuki Vitara donanım özellikleri

Vitara Hibrit, donanım ve güvenlik özellikleri sayesinde hem şehir içinde hem de uzun seyahatlerde verimli ve konforlu yolculuklara olanak tanıyor. 9” multimedya cihazı, 4,2” renkli LCD bilgi ekranı, panoramik sunroof ve otomatik klima gibi özellikleriyle kullanıcıların tüm ihtiyaçlarına yanıt veren Vitara Hibrit, ileri güvenlik özellikleriyle de öne çıkıyor. Suzuki Vitara Hibrit’in güvenlik özellikleri arasında; Çift Sensörlü Fren Destek Sistemi (DSBS), Kör Nokta Uyarı Sistemi (BSM), Arka Çapraz Trafik Uyarı Sistemi (RCTA), Trafik İşareti Tanımlama Sistemi (TSR), Şerit Takip İhlal ve Uyarı Sistemi ile Adaptif Hız Sabitleme Sistemi (ACC) yer alıyor.