reklamı kapat

POPÜLER

Tag Heuer

Tag Heuer’in ilk akıllı saati bugün tanıtılabilir

Dünyanın en iyi saat üreticilerinden biri olan Tag Heuer, çok yakında yeni akıllı saatini tanıtabilir. Reuters’ın aktardığı habere göre Tag Heuer, ilk akıllı saatini bugün tüketicilerin beğenisine sunacak.

Tag Heuer’in, akıllı saatin geliştirilmesi için dünyanın en büyük lüks tüketim malları üreten gruplarından biri olan LVMH ve Intel ile iş birliğine imza attığını belirten Reuters, saatin görünüş olarak Tag Heuer’in Carrera modelini baz alacağını söylüyor. Klasik Carrera modeli ile aynı tasarım çizgisine sahip olacağı dile getirilen saatin, piyasada satılan akıllı saat özelliklerini bünyesinde barındıracağı belirtiliyor.

Tag Heuer’ın CEO’su Jean-Claude Biver, kısa bir süre önce yaptığı açıklamada akıllı saatin İsviçre’de üretileceğini, bileşen ve yazılımların ise Silikon Vadisi’nde hazırlanacağını ifade etmişi. Apple Watch’un piyasaya sürülecek olmasından dolayı endişeli olmadıklarını söyleyen Biver,  Apple Watch’un gençleri saat kullanmaya alıştıracağını dile getirmişti. Tag Heuer’in ilk akıllı saatiyle ilgili tüm gelişmelere sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.