reklamı kapat

POPÜLER

Toshiba Satellite P serisi gözlüksüz üç boyut keyfi sunuyor

Toshiba,  Satellite ailesinde ilk kez gözlüksüz üç boyut teknolojisini kullanıcılara sunduğu üst düzey video ve ses deneyimi vadeden yeni Satellite P serisini tanıttı. Çift dokulu özel tasarım alüminyum kasası, cihazın hem hafif olmasını hem de dayanıklı olmasını sağlıyor. P serisi bilgisayarlar, 15,6 (P850/P855) inç ile 17,3 (P870/P875) inç arasında farklı ekran boyutlarıyla kullanıcıların karşısına çıkıyor. 15,6 inç Satellite P855 modeli hem 2D hem de 3D içeriği görüntülebiliyor. Bazı Satellite P855 modellerinde 15,6 inç geniş ekran Full-HD TruBrite üç boyut destekli, gözlüksüz üç boyut teknolojisi bulunuyor. Kullanıcılar, bu bilgisayarlar üzerinden üç boyutlu bir Blu-ray film izlediğinde veya üç boyutlu bir oyun oynadığında üç boyutlu gözlüğe ihtiyaç duymadan üç boyutlu içerikleri görebiliyor.
Toshiba Satellite P
Yüksek görüntü kalitesi sunan TruBrite ekran fotoğrafları, filmleri ve oyunları parlak renk ve netlikte gösteriyor. Ayrıca Toshiba’nın video yükseltme teknolojisi, standart kalitedeki videoları yüksek çözünürlük kalitesine yaklaştırıyor. Bu teknoloji aynı zamanda iki boyutlu videoları üçüncü boyuta dönüştürme özelliği de veriyor. Satellite P serisi dizüstü bilgisayarlar, HDMI ile bağlanan üç boyutlu bir televizyona  üç boyutlu videoları aktarabiliyor.
Toshiba Satellite P
Dizüstü bilgisayar, Slipstream teknolojisiyle uyumlu Harman/Kardon stereo hoparlör sayesinde yüksek ses kalitesine sahip oluyor. SRSPremium Sound 3D ses yükseltme teknolojisi desteği müzik, film ve oyunlar için daha geniş çevresel ses düzeni sağlıyor. Satellite P serisinde  USB’ye 2.0 göre 10 kat daha hızlı veri transferi yapabilen USB 3.0 girişi ve daha hızlı kablosuz veri iletimini sağlayan Bluetooth 4.0 özelliği bulunuyor. Intel’in WiDi teknolojisi sayesinde ise dizüstü bilgisayardaki bir görüntüyü kablosuz olarak Wi-Fİ adaptörü ile TV ekranına yansıtabiliyor.

YORUMLAR