reklamı kapat

POPÜLER

TOSHIBA CANVIO AEROCAST

Toshiba’dan 1 TB’lık kablosuz taşınabilir disk

Toshiba, Canvio ailesinin yeni üyesi Canvio Aerocast‘ı tanıttı. Wi-Fi bağlantı özellikli taşınabilir depolama cihazı Canvio AeroCast, medya içeriklerini mobil cihazlardan tamamen kablosuz olarak paylaşma ve yedekleme imkanı sunuyor.

1 TB depolama kapasitesi sunan cihaza aynı anda akıllı telefon, tablet veya notebook gibi altı adet cihazdan erişilebiliyor. Android ve iOS cihazlar için Toshiba Kablosuz HDD uygulaması ile mobil cihazlarda internet gezintisi, streaming veya dosya kaydetmek mümkün hale geliyor. Kullanıcılar ayrıca film, müzik ve fotoğraf gibi içerikleri izleyebilmek için evdeki televizyona kablosuz olarak aktarabiliyor. Windows ile uyumlu olması sayesinde Canvio AeroCast üzerindeki içeriklere Windows Explorer kullanarak da erişilebiliyor.

Kesintisiz streaming için 5 saate kadar pil ömrü sunan Canvio AeroCast, hareket halindeyken kullanılabildiği gibi AC-Adaptör ile süreye bağımlı olmadan da kullanılabiliyor. Internet Pass-Thru Modu ise eş zamanlı olarak hem Canvio AeroCast’a erişebilmeyi, hem de internette gezinti yapabilmeyi sağlıyor. Canvio AeroCast’ın satış fiyatı 219 dolar olarak belirlenmiş durumda.

TOSHIBA CANVIO AEROCAST

YORUMLAR