reklamı kapat

POPÜLER

TP-Link
M7300
M7300

TP-Link’ten 11 cihaza aynı anda 4G bağlantısı sunan mobil “MiFi” cihazı

Yurt dışı geziler başta olmak üzere seyahatte, yazlık evlerde, teknelerde kolay, güvenilir ve uygun fiyatla bir kablosuz ağ oluşturmak için TP-Link’in MiFi (Mobil Wi-Fi) ürünleri ideal çözüm sunuyor. Kullanıcılar gittikleri ülkelerde hizmet veren bir operatörün uygun fiyatlı data paketlerini satın alarak TP-Link’in MiFi (mobil Wi-Fi) cihazlarına SIM kartlarını takarak kendi kablosuz ağlarını oluşturabiliyor.

Taşınabilirliğiyle dikkat çeken cihazlar tam dolu pille 10 saate varan kullanım imkanına sahip. 4G destekli olan TP-Link M7300 ve M7350 model MiFi cihazlarının kullanımı sadece yurt dışı seyahatleriyle sınırlı değil. Yurt içi seyahatlerde, sürekli internet bağlantısına gerek olmayan yazlık evlerde, teknede, tatilde, her yerde kendi güvenli Wi-Fi ağını kurmak isteyenler, bu cihazları kullanabiliyor. Küçük ve şık tasarımları ile cepte, çantada kolayca taşınabilen TP-Link MiFi cihazları, ortak kablosuz ağ oluşturmanın yanında içlerine takılan mikroSD kart (32 GB’a kadar) sayesinde ağa bağlananlara ortak bir depolama alanı da sunuyor.

TP-Link M7300 ve M7350 model MiFi cihazlarının üzerinde akıllı bir ekran yer alıyor. Bu ekrandan, cihazın pil seviyesinden bağlı olan cihaz sayısına kadar gerekli bilgiler rahatça görülüyor. Ayrıca TP-Link’in hem Android hem iOS destekli tpMifi uygulaması sayesinde cihazlar akıllı telefonlardan kolayca yönetilebiliyor, ayarları yapılabiliyor. Bu uygulama ile cihazlara veri sınırı konulabiliyor; hangi cihazların Wi-Fi’a bağlanacağı denetlenebiliyor; mesaj gönderimi yapılabiliyor ve mikroSD karta veri depolanıp paylaşılabiliyor. TP-Link MiFi cihazları 300 Mbps hıza sahip bir kablosuz ağ oluşturabiliyor. Her iki model de çift kanal (dual band) desteğine sahip; bu sayede çok sayıda cihaz ağa bağlansa da performans düşmüyor. Metalik gri kasaya sahip ve 2.000mAh kapasiteli pile birlikte gelen  M7300, 10 kablosuz- 1 kablolu bağlantıyı destekliyor. 10 kablosuz cihaz bağlanabilen, siyah kasalı M7350 modeli ise 2.500mAh pil kapasitesine sahip. TP-Link M7350 (aynı anda 11 cihaza kadar) ve M7300 (aynı anda 10 cihaza kadar) satış fiyatları sırasıyla 125 dolar ve 122 dolar.