reklamı kapat

POPÜLER

Türk Telekom’dan 4.5G teknolojisine geçenlere avantajlı kampanya

Türk Telekom düzenlediği yeni kampanya ile daha fazla kullanıcının 4.5G teknolojisinden yararlanmasına vesile olmaya hazırlanıyor. Bu kampanya kapsamında mobil internet paketleri ikiye katlanıyor.

Duyurulan bu yeni kampanya kapsamında 4.5G uyumlu SIM kartını Türk Telekom’dan alan aboneler üç ay boyunca mobil internet kotalarını artırmaya hak kazanacak. 4.5G teknolojisine geçmelerinin ardından daha önceki internet paketleri ikiye katlanacak. Üstelik bu kazançlı kampanya yıl sonuna kadar devam edecek.

Türk Telekom Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Hakan Dursun, hayata geçirdikleri yeni 4.5G kampanyasıyla ilgili şunları söyledi; “2017’nin ilk çeyrek verilerine göre yüzde 75’lik akıllı telefon penetrasyonumuzla pazarda lider konumda bulunuyoruz. LTE uyumlu cihaz penetrasyon oranımız ise yüzde 57’ye ulaştı. Akıllı cihaz kullanımının artmasıyla birlikte, her geçen gün daha fazla abonemiz 4.5G teknolojisiyle tanışıyor ve bu yeni teknolojinin tüm avantajlarından faydalanıyor. Türk Telekom olarak biz de ülke çapında 4.5G kullanımını daha da yaygınlaştırmak için abonelerimize yine en uygun şartlarda kampanyalar sunmaya devam ediyoruz. Yeni kampanyamızı vatandaşlarımızın data yoğunluklu kullanımlarını göz önünde bulundurarak hazırladık. Abonelerimizi 4.5G dünyasının tüm avantajlarından yararlanmaları için kampanyamıza davet ediyoruz” dedi.

Eğer bu kampanyadan yararlanmak istiyorsanız ürk Telekom mağazalarını ziyaret edip yeni SIM kartınızı almanız gerekiyor. Ardından müşteri hizmetlerini arayarak veya SMS ile bu kampanyaya başvurmak gerekiyor.