reklamı kapat

POPÜLER

stealth_400

Turtle Beach yeni oyun kulaklıklarını tanıtmaya hazırlanıyor

Bu akşam Türkiye saati ile 19.30’da başlayacak olan E3 konferansı, her sene olduğu gibi sadece yeni oyun duyuruları değil aynı zamanda oyuncu donanımları ile de renklenecek. Turtle Beach‘in hazırladığı özel oyuncu kulaklıkları da iddialı çıkışını yapmak için hazır.

Oyuncuların her yıl merakla beklediği E3 konferansı kapıya dayanmışken Turtle Beach, PlayStation 4 deneyimizini yeni bir seviyeye çıkarmayı amaçlayan dört yeni kulaklığını tanıtmak için sabırsızlanıyor. Dört yeni model duyuran Turtle Beach’in kulaklıklarının fiyatı ise 60 dolardan başlayarak 300 dolara kadar çıkabiliyor. Ear Force Elite 800, Ear Force Elite Tournament Audio Controller, Ear Force Stealth 400 ve Ear Force P12 ismini taşıyan kulaklıklar ise güz döneminden önce satışa çıkmayacak.

elite_800
Ear Force Elite 800, Turtle Beach’in en iddialı modeli. 300 dolar fiyat etiketiyle gelen Elite 800, DTS Headphone:X 7.1 surround ses destekliyor. Gürültü önleyici ve farklı oyunlara göre adapte olabilen surround ses sistemi ve kablosuz bağlantısı ile PS3 ve PS4 deneyimini yükselten Elite 800, Bluetooth ile mobil cihazlarınıza da bağlanabiliyor.

Ear Force Elite Tournament Audio Controller ise PS3, PS4, Xbox 360, PC ve Mac’lerle uyumlu olarak geliyor. Ses kontrollerini üzerinden kolaylıkla yapabileceğiniz bu cihaz, Dolby AC-3 kodlu DTS Headphone:X 7.1 surround ses destekliyor. Gelişmiş ses kontrol seçenekleri sunan Elite TAC’ın fiyatı ise henüz belli değil.

stealth_400
Ear Force Stealth 400, 100 dolarlık etiket fiyatı ve biraz daha azaltılmış özellikleri ile belki bir Elite 800 kadar yüksek performans sunmuyor ancak rakiplerini rahatsız edecek güçte bir kulaklık. PS3 ve PS4 için tasarlanmış olan bu modelin Elite 800 gibi gürültü önleyici özelliği yok. Ancak oyun ve sohbet kontrollerini çok rahat yapabileceğiniz Stealth 400, Elite 800 gibi 15 saate varan kullanım deneyimi sunuyor. Elite 800 gibi kablosuz olan model, ses kontrollerine de hızlı erişim sağlıyor. Beraberinde gelen mobil kablo ile arama gerçekleştirebileceğiniz gibi PS Vita da dahil olmak üzere mobil cihazlarınızla uyumlu çalışıyor.

Turtle Beach’in ekonomik modeli Ear Force P12 ise 60 dolar fiyat etiketine sahip. 50 mm kulaklıklarla gelen Ear Force P12, ne yazık ki kablosuz bir cihaz değil. Üzerine montelenmiş mikrofonu ve dışarı ses geçirmeyecek şekilde tasarlanmış kulaklıkları ile PS4 için hazırlanan P12 de diğer modellerden geri kalmayarak PS Vita ve diğer mobil cihazlarla uyumlu çalışabiliyor.