reklamı kapat

POPÜLER

Ubisoft’tan yılbaşı hediyesi ücretsiz oyunlar

Fransız oyun geliştiricisi Ubisoft‘un 30. yaş kutlamaları devam ediyor. Firma oyun severler için yılın son sürprizini duyurdu.

Bildiğiniz gibi Ubisoft bu önemli kilometre taşını ücretsiz oyunlarla kutluyordu. Her ay firma tarafından geliştirilen bir oyun ücretsiz indirilebiliyordu. Örneğin kasım ayında Far Cry 3: Blood Dragon hediye edilmişti. Haziran ayında başlayan bu sürecin son bulmasına az bir zaman kaldı. Ancak Ubisoft seneyi güzel bir sürprizle sonlandırmak istemiş gibi görünüyor çünkü ücretsiz oyunları kaçıranlar için son bir fırsat daha sunma kararı alındı.

15 Aralık ile 18 Aralık arasında yedi oyunu herhangi bir ödeme yapmadan indirebileceğiz. Hediye olarak seçilen oyunlar arasında Prince of Persia: The Sands of Time, Splinter Cell, Rayman Origins, The Crew, Beyond Good & Evil, Far Cry 3: Blood Dragon ve Assassin’s Creed 3 yer alıyor.

Bu oyunların herhangi birini ya da tamamını indirmek için Uplay hesabına sahip olmak gerekiyor. Ubisoft‘un bu özel kampanyasına buradan erişebilirsiniz.