reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

LG V40 ThinQ

Üç arka kameralı LG V40 ThinQ için büyük güncelleme adımı

Kısa süre önce tanıtılan LG V40 ThinQ, direkt olarak üç arka kamerasıyla öne çıkan bir telefon. İşte firma bu yapıyı daha da öne çıkarmak için çalışıyor.

Advertisement

Yukarıda da söylediğimiz gibi LG V40 ThinQ modelinin en dikkat çekici özelliği arkasında yer alan üçlü kamera sistemi. Burada “12 megapiksel F/1.5 + 16 megapiksel F/1.9 + 12 megapiksellik F/2.4” kamera kurulumu bizleri karşılıyor. İlk kamera standart çekimler, ikinci kamera geniş açı çekimler, üçüncü kamera ise telefoto çekimler için kullanılıyor. Optik görüntü sabitleme sistemine sahip olan telefonun, ön tarafında ise 8 megapiksel ve 5 megapiksel olmak üzere iki adet kamera mevcut. Yani toplamda beş farklı kamerası bulunan LG V40 ThinQ, daha satışa çıkmadan bu konuda ikinci güncellemesini almış durumda. Bu güncellemelerin arkasında incelemelerden gelen “görüntü kalitesine yönelik” olumsuz yorumlar bulunuyor. Telefon satışa çıkmadan kamera performansını en iyi hale getirmek isteyen firma, son güncellemede de birçok geliştirme yapıyor. Bunlar arasında “HDR, keskinlik, dış mekan renk işleme ve otomatik netleme” tarafında yapılan iyileştirmeler yer alıyor. Ayrıca video çekimlerinde görülen bir sorunun da ortadan kaldırıldığı söyleniyor. Genel olarak baktığımız zaman bu güncellemeler telefonu almayı düşünenler için çok güzel duruyor. Kişilerin karşısına maksimum performansa sahip bir cihaz çıkmaya hazırlanıyor.

LG V40 ThinQ

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

LG V40 ThinQ modelinin diğer teknik özellikleri şöyle

Telefonda 3.120 x 1.440 piksel çözünürlüklü 6,4 inçlik P-OLED ekran yer alıyor. Kutusundan Android 8.1 Oreo yüklü olarak çıkan telefon, gücünü sekiz çekirdekli Snapdragon 845 işlemcisinden ve 6 GB RAM’den alıyor. Dahili hafızası 64 GB olan microSD destekli model, parmak izi sensörünü arkasında taşıyor. Modelin pili ise 3.300 mAh seviyesinde.

İlginizi Çekebilir

Dört arka kameralı Samsung Galaxy A9