reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Xiaomi 11T Pro

Xiaomi 11T Pro için yeni nesil dikey içerik serisi yayında

Xiaomi 11T Pro için yeni nesil dikey içerik serisi yayınlandı. İçerik üreticiler için Cinemagic özelliklerinin yer aldığı telefonda İstanbul’un sesleri, şehrin stili ve akıllı çekim teknikleri kategorileri yer alıyor.

Xiaomi Türkiye Pazarlama Direktörü Fatih Bilek seriye ilişkin: ”Bu içerik projesi ile bir akıllı telefon markası olarak özellikle videografi özelinde içerik üreticiliğine ve tüketicilerin yaratıcılıklarına katkı sağlaybileceğimiz bir bakış açısı getirmek istedik. Günümüzde akıllı telefonlar iletişim kurmanın yanı sıra farklı değerler yaratabilme özellikleriyle dikkat çekiyor, bizim de amacımız insanların hayatını kolaylaştırırken onları üretmeye teşvik etmek ve sosyal medyalarında birbirinden güzel içerikler paylaşabilmelerini sağlayabilmek. İstanbul’un sesleri, şehrin stili ve akıllı çekim teknikleri içeriklerimizle de kullanıcılarımızı içerik üretme konusunda teşvik etmek istedik çünkü; Xiaomi 11T Pro’nun içerik üretimi için ihtiyaç duyulan her şeye sahip olduğuna inanıyoruz” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiami 11T Pro hangi özelliklere destek veriyor?

Telefonda Mi 11T’den farklı olarak Qualcomm’un Snapdragon 888 işlemcisi bulunuyor. 5G desteğine de sahip olan modelde 2.400 x 1.080 piksel çözünürlüklü 6,67 inç AMOLED ekran yer alıyor. HDR10+ destekli ekranın yenileme hızı ise 120 Hz. Android 11 yüklü gelen telefonda Mi 11T’de olduğu gibi 108 megapiksellik ana kamera mevcut.

İlginizi Çekebilir

Türkiye’de satılan Samsung Galaxy A52’nin içine yakında bakın