reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Watch S1
Xiaomi Buds 3

Xiaomi Buds 3 kablosuz kulaklık ve Xiaomi Watch S1 akıllı saat tanıtıldı

12 serisi telefonlar yanında Xiaomi Buds 3 kablosuz kulaklık ve Xiaomi Watch S1 akıllı saat modelleri tanıtıldı.

Xiaomi 12X, 12 ile 12 Pro akıllı telefon modelleri ve MIUI 13 arayüzü yanında bugün Xiaomi Buds 3 kablosuz kulaklık ve Xiaomi Watch S1 akıllı saat modelleri de ses getirdi. Ürünlerden Xiaomi Buds 3, standart bir tasarıma sahip en yeni kablosuz kulaklık modeli oldu.

Kulak içi formunu benimseyen ürün, bu sayede yüksek pasif yalıtıma sahip ancak bununla yetinmiyor. Kulaklık aynı zamanda ANC yani aktif gürültü engelleme (40 dB kadar) özelliğine de sahip. Üst seviye HiFi ses kalitesi getiren ve çiftli dinamik sürücüler üzerine kurulan Xiaomi Buds 3 kablosuz kulaklık, açıklamaya göre normalde 7 saat, hazne ile beraber 32 saat dinleme ömrü getiriyor.

Xiaomi Watch S1 akıllı saat modeli ise yuvarlak tasarımı benimseyen şık bir seçenek olarak karşımızda. Herkese hitap eden bir yapısı olan ürün, silikon ya da deri kayış ile geliyor ve çelik bir gövde üzerine kuruluyor. Yan tarafında iki tane fiziksel kontrol butonu olan ürün, 1,43 inç AMOLED ekrana sahip.

Xiaomi Buds 3

Hemen her kalemde aktivite takibi yapabilen ve nabız yanında kandaki oksijen oranını belirleme ve uyku takibi gibi özellikleri de olan suya dayanıklı akıllı saat Xiaomi Watch S1, 12 günlük bir kullanım ömrü getiriyor.

Xiaomi Mi True Wireless 3 kablosuz kulaklık ve Xiaomi Watch S1 akıllı saat modellerinin ileride Türkiye’de de satılmasını bekliyoruz. Ancak henüz bu konuda Xiaomi Türkiye’den gelmiş bir açıklama bulunmuyor.

Yurt dışı için fiyatlara bakarsak Xiaomi Buds 3 için karşımıza çıkan rakam yaklaşık 70 dolar, Xiaomi Watch S1 için karşımıza çıkan rakam ise yaklaşık 172 dolar seviyesinde yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR