reklamı kapat

POPÜLER

Yabancı dizi sevenlerin yeni sohbet arkadaşı: Atticus [Video]

Her fırsatta dizi izlemeye başlıyor ya da hafta sonlarını evinizin konforunda yeni bir şeylere seyrederek geçirmeyi seviyorsanız artık yeni bir sohbet arkadaşınız var. Atticus eğlence sektöründeki her türlü konu hakkında sohbet etmek için geliştirildi.

AT&T tarafından yaratılan bu chatbot aklınıza gelebilecek her türlü Amerikan dizisine dair sonsuz bir bilgiye sahip olmasıyla dikkat çekiyor. Herhangi bir dizi hakkında konuşma ihtiyacı duyup, çevrenizde kimseyi bulamadığınızda imdadınıza yetişiyor. İsterseniz size eğlenceli bilgiler veriyor ya da herhangi bir yapıma dair bilginizi teste tabi tutuyor. Tabii Atticus bir insanla sohbet etmenin yerini tutamıyor. Çünkü umulduğu gibi akıcı bir sohbet içine giremiyor. Yukarıda belirttiğimiz eğlenceli bilgi verme ve soru sorma döngüsü içinde kısıtlı kalıyor.

Eğer internetin en genç ve eğlenceli chatbotu Atticus ile sohbet etmek isterseniz herhangi bir servise kayıt yaptırmanız gerekmiyor. Facebook Messenger kullanıcısı olmak yetiyor. Atticus’la muhabbete başlamanız için buraya tıklamanız yeterli. Son olarak Atticus’un şimdilik sadece İngilizce konuşabildiğini de belirtelim.