reklamı kapat

POPÜLER

Yandex’ten Lamborghini kazanma şansı

Yandex, şanslı bir kullanıcıya bir adet Lamborghini Gallardo LP560-4 hediye edeceğini duyurdu. Özkan Uğur‘un canlandırdığı Master Yandex karakteri ile geçtiğimiz hafta yeni reklam kampanyasının ilk filmini yayınlayan Yandex, şimdi de ikinci reklam filmini yayınladı ve bir adet Lamborghini Gallardo LP560-4 hediye edeceğini açıklayak kullanıcıları heyacanlandırdı.

Saatte 10 km hıza sadece 3,7 saniyede ulaşan ve tüm dünyada sadece 10 adet olan Lamborghini Gallardo LP560-4’ü kazanmak isteyen kullanıcıların  ilk başta bilgisayarlarına Yandex.Browser‘ı indirmesi ve ardından http://kazan.yandex.com.tr/ adresini ziyaret edip kaydolarak çekilişe katılması gerekiyor. Çekilişe katılmak istiyorsanız 19 Mayıs tarihine kadar kayıt yaptırabileceğinizi, 27 Mayıs’ta Yandex.Türkiye ofisinde noter huzurunda gerçekleştirilecek olan çekilişle belirlenecek olan talihlinin de 3 Haziran’da açıklanacağını belirtelim.

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“Yandex’ten Lamborghini kazanma şansı” için 3 cevap

  1. ERDAL dedi ki:

    super hızlı ınternette dolasmak ısterseniz size yandex

  2. ersin dedi ki:

    yandex çok hızlı ve çok güzel

  3. Sencer dedi ki:

    Yandex, Chrome dan daha fazla ram harcıyor ve daha hızlı değil , araba kazanacaksınız sanarak bütün kişisel bilgilerinizi kullanma hakkı istiyor dikkat !