reklamı kapat

POPÜLER

Galaxy_S_10

Yeni Samsung Galaxy S10 ailesi Türkiye’de

Samsung yeni amiral gemisi akıllı telefon ailesi Galaxy S10’un Türkiye tanıtımını Volkswagen Arena’da düzenlediği etkinlikte gerçekleştirdi.

Rock müziğin en önemli temsilcilerinden Mor ve Ötesi “senfonik” projesi ile  gecede sahne aldı. Gecede usta fotoğrafçı Tamer Yılmaz’ın İstanbul’un ikonikleşmiş bölgelerinde Samsung Galaxy S10+ ile özel olarak çektiği fotoğraflar da büyük ilgi gördü. Galaxy S10+ ve Galaxy S10 modelleri dünyanın ilk gömülü Ultrasonik Parmakizi Tarayıcılı Dinamik AMOLED ekranlarıyla dikkat çekiyor. Galaxy S10’ta da Dinamik AMOLED ekran yer alsa da telefonda parmak izi sensörü cihazın yan tarafında bulunuyor. Galaxy S10’un dikkat çeken Sonsuz-O ekranı, bir dizi sensörü ve kamera teknolojisini küçük bir alanda bir araya getirerek ekrandaki görüntüyü maksimum oranlara taşıyor.

Galaxy S10 ailesinin her üç modelinde de bulunan Ultra Geniş Açılı kamera, 123 derece görüş alanı ile insan gözüne yakın bir görüş alanı sunuyor. Ayrıca Süper Sabitleme özelliği sayesinde titreşimden neredeyse etkilenmeyen videolar çekilebiliyor ve sektörde bir ilk olarak arka kamera ile HDR10+ kalitesinde kayıt yapılabiliyor.

Samsung, Galaxy S10 ile birlikte Qi-Sertifikalı akıllı telefon ve hatta bu teknolojiyi destekleyen giyilebilir cihazları şarj etmeyi mümkün kılan Kablosuz Güç Paylaşımı özelliğini de sunuyor. Galaxy S10, normal bir şarj kaynağına bağlıyken kendisiyle birlikte eşzamanlı olarak bu teknolojiyi destekleyen ikinci bir cihazı da şarj edebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Galaxy S10 ailesindeki modellerin satış fiyatları

Cihazların tavsiye edilen perakende satış fiyatları Galaxy S10 için 6,599TL, Galaxy S10+ için 7,499TL ve Galaxy S10e için 5,499TL olarak açıklandı.

İlgili video

Galaxy S10 tanıtım videosu