reklamı kapat

POPÜLER

Yeni Samsung tabletler 12 Haziran’da gün ışığına çıkıyor

Bu yıl gerçekleştirdiği özel etkinliklerde Galaxy S5‘e ek olarak, Gear 2, Gear 2 Neo, Gear Fit ve Galaxy K zoom ürünlerini dünyaya tanıtan Samsung, haziran ayında özel bir etkinlikle daha takipçilerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Tab into Color adını taşıyan Galaxy Premiere 2014 etkinliğinde yeni tablet(ler) tanıtması bekleniyor.

Geçtiğimiz yılki Galaxy Premiere etkinliğinde Galaxy S4 mini, ATIV Book 9 ve ATIV Tab 3 gibi ürünleri tanıtan Samsung, bu sene tabletlere odaklanacak gibi görünüyor. Galaxy etkinliği olması nedeniyle tanıtılacak cihazların Android cihazları olacağı konusunda ipucu veren Samsung, tanıtacağı ürüne dair verdiği tek ipucuysa etkinliğin bu seneki konusu olan “Tab into Color”. Kabaca “Renklenin” şeklinde çevirebileceğimiz başlıkta söz oyunu yapılarak “Tap” kelimesi yerine “Tab” kullanılmış olması, etkinlikte tabletlerin tanıtılacağına ilişkin beklentiyi güçlendiriyor.

12 Haziran’da New York’ta düzenlenecek etkinlik Samsung tarafından canlı olarak yayınlanacak. Bakalım tablet satışlarının giderek düşeceğine dair öngörülerin güçlendiği bir dönemde Samsung gerçekten de karşımıza yeni tabletler mi çıkaracak?