reklamı kapat

POPÜLER

GM 22 Plus
GM 22 Plus

108 MP destekli General Mobile GM 22 Plus ile çekilmiş fotoğraflar

General Mobile GM 22 Plus ile çektiğimiz fotoğrafları paylaşmak istiyoruz.

Çamlıca Tepesi’nde çeşitli kareler çektiğimiz telefon iyi ışık koşullarında çoğu kullanıcının beklentisini karşılayacak düzeyde performans sunuyor.

Gün batımında çektiğimiz fotoğrafların sunduğu kaliteden memnun kaldık. Telefonun ana kamerası iyi ışık koşulu sağlandığında giriş seviyesi bir akıllı telefona göre başarılı performans sergiliyor. Çok karanlık bir ortamda çektiğimiz kare üst düzey akıllı telefonlarda sunulan bir performansa sahip olmasa da çoğu kullanıcı için yeterli bir performansa sahip. Özellikle düşük ışıkta çekilen karelere çeşitli ayarlar uygulandığında çok daha iyi sonuçlar elde edilebiliyor. Galaxy S22 Pro’da Samsung’un 108 megapiksellik kamera sensörü yer alırken GM 22 Plus’ta 108 megapiksel süper piksel modu sunan bir kamera kullanıyor. Bu ayar seçildiğinde çok daha detaylı fotoğraflar çekilebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

General Mobile GM 22 Plus detaylı fotoğraflara imkan tanıyor

Bizim çektiğimiz 9.024 x 12.000 piksel çözünürlüğündeki bir fotoğrafın boyutu 22 MB idi. Telefon bu mod aktif değilken 8.000 x 6.000 piksel çözünürlüğünde fotoğraf çekiyor. Bu fotoğrafların boyutu ise 8 MB-10 MB arasında değişiklik gösteriyor. Kısa bir süre önce incelediğimiz GM 22 Plus hakkındaki detaylı incelemeyi buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. GM 22 Plus ile çektiğimiz karelere haberin girişinden ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Sony’nin yeni konsept elektrikli otomobil ile tanışın