reklamı kapat

POPÜLER

General Mobile GM 22 Pro

108 MP kameralı General Mobile GM 22 Pro için yeni fiyat avantajı [Kasım 2023]

General Mobile GM 22S ile birlikte General Mobile GM 22 Pro için yeni bir indirim fırsatı yapıldı. MediaTek imzalı sekiz çekiz çekirdekli Helio G95 işlemcisinin yer aldığı telefonda 8 GB RAM bulunuyor.

Dahili depolama kapasitesi 128 GB olan GM 22 Pro modelinde microSD kart desteği de mevcut. Telefonun hafızası bu sayede 256 GB’a kadar artırılabiliyor. Bir önceki modelde  damla çentikli ekran yer alırken yeni modelde sınırsız ekrana geçiş yapılıyor. Bu sayede daha iyi bir ekran gövde oranı karşımıza çıkıyor. 6,78 inçlik IPS LCD ekranın yer aldığı telefonda kamera tarafında da yenilik göze çarpıyor. Bir önceki modelde 108 MP süper piksel modu yer alırken yeni modelde Samsung’un 108 MP’lik ISOCELL HM2 sensörü bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

General Mobile GM 22 Pro modelinde hızlı şarj özelliği var mı?

Telefonda 108 MP ana kamera haricinde 5 megapiksel, 2 megapiksel ve 2 megapiksel kameralar da mevcut. Telefonun ana kamerasıyla 4K video da kaydedebilebiliyor. Telefonun ön tarafında 16 megapiksellik kamera kullanılıyor. Pil kapasitesi 5.000 mAh olan telefonda 18 watt hızlı şarj özelliği bulunuyor. Telefonun detaylı incelemesini buraya tıklayarak okuyabilirsiniz.  Resmi fiyatı 8.699 TL‘ye satılan telefon yapılan indirimle şu anda 8.010 TL‘ye temin edilebiliyor. Farklı kampanya haberlerini de aktarmaya devam edeceğiz.

General Mobile

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın