reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi 10 Pro Android 11

120W şarj cihazıyla fark yaratacak Xiaomi modeli için son adımlar

Akıllı telefon pazarının dev isimlerinden Xiaomi, tam 120W hızlı şarj cihazıyla gelecek gibi duran yeni amiral gemisi için son adımları atıyor.

Xiaomi, biliyorsunuz çok uzun süredir 100W hızlı şarj sistemi üzerinde çalışıyor. En son bu sisteme sahip ilk akıllı telefon modeli seri üretime alındı ve önümüzdeki ay resmi olarak lanse edilecek denilmişti. Geçtiğimiz günlerde bu telefon için olduğu düşünülen tam 120W destekli hızlı şarj cihazı da ortaya çıkan firma, kısa süre önce hem bu yolda olan telefonun hem de 120W hızlı şarj cihazının resmi 3C sertifikasını aldı. Gelen son bilgilere göre kutusundan direkt olarak bu inanılmaz güçlü şarj cihazı ile çıkacak model, gerçekten büyük merak uyandırıyor. Bu arada telefonun 120W hızlı şarj cihazına rağmen maksimum 100W gücünde şarj olma ihtimali bulunuyor. Bilmeyenler için firmanın 100W hızlı şarj sistemi tamamen boş 4.000 mAh pili 17 dakikada doldurabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi modeli büyük merak uyandırıyor

Modelin diğer detayları ise henüz netlik kazanmış değil. Telefonun nasıl görüneceği ya da kamera sistemi de bilinmiyor. Sadece MediaTek imzalı bir işlemci kullanacak gibi görünen amiral gemisi, şimdiden çok ses getiriyor ve merak uyandırıyor. Firmadan çok uzun zamandır yeni bir Mi Mix modeli de bekleniyor.

Not: Görsel temsilidir

İlginizi Çekebilir

Xiaomi’nin yeni akıllı telefon arayüzü MIUI 12