reklamı kapat

POPÜLER

iOS 13 MIUI 12

iOS 13 ile MIUI 12 arayüzü karşılaştıran video [İzle]

Geçtiğimiz günlerde resmi olarak lanse edilen Xiaomi MIUI 12 arayüzü ile iOS 13 işletim sistemini karşılaştıran kısa bir video ortaya çıktı.

Android 10 üstüne kurulan Xiaomi MIUI 12, biliyorsunuz mobil tarafta büyük ses getirdi. Tüm detaylarına ve desteklediği telefonlara burada ulaşabileceğiniz arayüz, o haberde de söylediğimiz üzere Xiaomi cihazları iPhone’lara genel akıcılık ve kullanım konusunda oldukça yaklaştırıyor. İşte bunu gözler önüne seren yukarıda izleyebileceğiniz video, arayüzün birçok kalemde iOS 13 işletim sistemine ne kadar benzediğini açık şekilde gösteriyor. Elbette kendisine özel tasarım değişiklikleri taşıyan arayüz için, “MIUI 12 sayesinde iPhone’a bütçesi yetmeyen kişiler Xiaomi cihaz alarak iOS deneyimi elde edebilirler” yorumları yapılıyor. Genel kullanıcı deneyimini hiç olmadığı kadar pürüzsüz hale getiren ve diğer birçok kalemde de geliştirilen yeni arayüz, kullanıcılarda oldukça büyük bir merak oluşturuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi tarafından MIUI 12 sonrasında sürpriz bir MIUI 13 açıklaması gelmişti

Firma şaşırtıcı şekilde daha şimdiden 2021’de çıkacak MIUI 13 üzerinde aktif olarak çalışmaya başladıklarını duyurdu. Direkt olarak MIUI 12’nin tanıtıldığı gün gelen bu açıklama, elbette ciddi şekilde gündem oldu. Daha önce de söylediğimiz üzere Xiaomi, büyük çalışan kadrosu ve sürekli olarak artan maddi güç ile bir sonraki sürüm üstündeki çalışmalara şimdiden başlayarak 2021’de çok daha rahat bir çıkış gerçekleştirecek gibi görünüyor. MIUI 12’de gerçekten önemli değişiklikler yapan Xiaomi, doğal olarak henüz MIUI 13 ile neler sunacak bilinmiyor.

İlginizi Çekebilir

Nvidia ekran kartları ile sunulan inanılmaz imkan

İLGİLİ HABERLER