reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi MIUI 12 Super Walpaper

Xiaomi MIUI 12’nin harika duvar kağıdı tüm cihazlara geldi [İndir]

Xiaomi MIUI 12 içerisinde yer alan Super Earth ve Super Mars duvar kağıtları Android 8.1 ve üstü tüm cihazlar için indirmeye sunuldu.

Tüm detaylarına burada ulaşabileceğiniz Xiaomi MIUI 12 arayüzü içerisinde “Super Walpaper” isimli iki farklı duvar kağıdı yer alıyor. Bir örneğini aşağıdaki video içerisinde görebileceğiniz üzere bu duvar kağıtları gerçekten inanılmaz etkileyici görünüyor. Bu konuda firma Super Earth ve Super Mars yani Mars ve Dünya olmak üzere iki farklı seçenek sunuyor. İşte bu duvar kağıtları için illa MIUI 12’nin betasına girmeye hatta bir Xiaomi ya da Redmi cihaza sahip olmanıza gerek yok. Çünkü XDA Developers’tan linuxct, buradan ulaşabileceğiniz APK ile Super Walpaper’ları tüm Android cihazlarda kullanılabilir hale getirdi. Android 8.1 ve üstü hemen hemen tüm cihazlarda sorunsuz olarak çalıştığı aktarılan duvar kağıdı, gerçekten ufuk açıcı bir deneyim getiriyor ve pek de kısa süre içerisinde sıkılacak bir değişiklik gibi durmuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi MIUI 12 çok beğenilen bir arayüz oldu

Geniş bir cihaz desteğiyle yolda olan arayüz, açıklandığı kadarıyla haziran ayı sonunda dağıtıma çıkıyor. Firma şimdiden MIUI 13 üzerinde dahi çalışmaya başlamış durumda. 2021’de çıkacak MIUI 13 hakkında şimdilik hiçbir bilgimiz yer almıyor.

İlginizi Çekebilir

Arayüzü gözler önüne seren ve iOS 13 ile karşılaştıran video