reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi MIUI 12

Xiaomi MIUI 12 için hazırlanan göz alıcı duvar kağıtları [İndir]

Geçtiğimiz günlerde resmi olarak lanse edilen Xiaomi MIUI 12 arayüzü ile sunulan duvar kağıtlarını hemen indirebilirsiniz. İşte göz alıcı örnekler;

Android 10 üstüne kurulan Xiaomi MIUI 12, mobil tarafta büyük ses getirdi. Tüm detaylarına aşağıdaki haberde yer verdiğimiz arayüz, gündemden halen düşmezken, firmanın bu arayüz için hazırladığı resmi duvar kağıtları indirmeye sunuldu. Hepsine direkt olarak buradaki bağlantıdan büyük boyutlu halleriyle ulaşabileceğiniz duvar kağıtları, gerçekten oldukça güzel görünüyor. Yeni bir duvar kağıdı arayanları memnun edeceğini düşündüğümüz bu örnekler, resmi olduğu için yüksek kalitede bir kişilere birçok farklı seçenek sunuyor. Aşağıdaki haberde detaylandırdığımız birçok farklı cihaz için haziran ayı sonunda elde edilebilir hale gelecek MIUI 12, kullanıcılardan duyduğumuz kadarıyla gerçekten merakla bekleniyor. Yeni arayüz kapalı betayı deneyenlere göre pürüzsüz ve seri bir kullanıcı deneyimi getiriyor. Bu da arayüzü bekleyenleri oldukça heyecanlandırıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi MIUI 12 sonrası sürpriz bir MIUI 13 açıklaması gelmişti

Firma şaşırtıcı şekilde daha şimdiden 2021’de çıkacak MIUI 13 üzerinde aktif olarak çalışmaya başladıklarını duyurdu. Direkt olarak MIUI 12’nin tanıtıldığı gün gelen bu açıklama, elbette ciddi şekilde gündem oldu. Daha önce de söylediğimiz üzere Xiaomi, büyük çalışan kadrosu ve sürekli olarak artan maddi güç ile bir sonraki sürüm üstündeki çalışmalara şimdiden başlayarak 2021’de çok daha rahat bir çıkış gerçekleştirecek gibi görünüyor. MIUI 12’de gerçekten önemli değişiklikler yapan Xiaomi, doğal olarak henüz MIUI 13 ile neler sunacak bilinmiyor.

İlginizi Çekebilir

Nvidia ekran kartları ile sunulan inanılmaz imkan