reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi MIUI 12

Xiaomi MIUI 12 ile gelecek yeni kamera arayüzü ortaya çıktı

Merakla beklenen Xiaomi MIUI 12 arayüz yapısı için bu sefer kamera arayüzü karşımıza çıktı. Firma burada özelleştirme sunacak.

MIUI 11’in yerini alacak yeni arayüzü yapısı Xiaomi MIUI 12, daha önce açıklandığı üzere resmi olarak 27 Nisan tarihinde lanse ediliyor. Merakla beklenen yeni arayüz,  burada detaylandırdığımız Xiaomi ve Redmi modelleri için yolda bulunuyor. İşte bu telefonlara MIUI 12 ile beraber yeni bir kamera arayüzü de geliyor. Firmanın resmi olarak paylaştığı aşağıdaki görselde de görebileceğiniz üzere yeni arayüz devrimsel bir değişiklik taşımıyor. Burada spesifik olarak sunulacak faydalı “özelleştirme” seçeneği öne çıkarılıyor. Bu sayede kişilerin arayüzdeki her ayarın / seçeneğin yerini isteklerine göre değiştirebileceği söyleniyor. Bu da gerçekten çok ama çok kullanışlı görünüyor. Bundan mobil fotoğrafçılığı ciddiye alan herkesin çok memnun kalacağı düşünülüyor. Ayrıca burada menü renklerinde de kişiselleştirme sunuluyor.

Xiaomi MIUI 12

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi MIUI 12 ile en çok dikkat çeken Dark Mode 2.0 olacak

Dark Mode 2.0 geçtiğimiz gün öğrendiğimiz kadarıyla 42 sistem uygulaması ve 20’den fazla popüler uygulama ile derin entegrasyon getiriyor. Ortam ışığına bağlı olarak görünürlüğü artırmak adına dinamik olarak değişiklikler yaptığı aktarılan mod, parlaklık yanında kontrast değerleriyle de oynuyor. Görünürlüğü artırmak adına fontlar ve duvar kağıtları üzerinde dahi dinamik değişiklik yaptığı aktarılan Dark Mode 2.0, gerçekten MIUI 12 arayüzün en önemli yanlarından olacak deniyor.

İlginizi Çekebilir

Redmi’nin yeni akıllı telefonları ile tanışın