reklamı kapat

POPÜLER

DJI Mavic Air 2

DJI Mavic Air 2’nin satış fiyatı ortaya çıktı

DJI önümüzdeki günlerde DJI Mavic Air 2 drone modelini tanıtmaya hazırlanıyor. Kısa bir süre özellikleri de ortaya sızan drone’un bu kez satış fiyatı internete sızdı. Şirketin bir iş ortağı internet sayfasına göre DJI Mavic Air 2’nin yurt dışı satış fiyatı 799 dolar olacak.

Pil kapasitesi 3.500 mAh olacağı söylenen drone’un 30 dakikaya varan bir uçuş süresi sunacağı ifade ediliyor. Drone’un bu sayede selefinden yüzde 50 daha büyük batarya performansı sunması bekleniyor. DJI’ın Mavic Air modelinde 2.375 mAh pil kullandığını hatırlatalım. Mavic Mini ile Mavic 2 ailesi arasında konumlandırılacağı belirtilen DJI Mavic Air 2 modelindeki motorların Mavic 2 serisiyle aynı olacağı söyleniyor. Yeni bir uzaktan kumandayla gelen DJI Mavic Air 2’de yukarıya bakan sensörler ise ne yazık ki mevcut değil. 48 megapiksel kameranın saniyede 60 kare 4K video kaydı yapabileceği söyleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

DJI Mavic Air 2 ne zaman tanıtılacak?

Üç eksenli sabitleme sistemiyle gelen drone’un tam dolu pille havada 34 dakika boyunca kalabileceği ifade ediliyor. Drone’un sunacağı menzilin ise 8 kilometre olacağı dile getiriliyor. Şu sıralar drone satın almayı planlayan kullanıcıların bir süre daha sabırlı olması gerekiyor. Drone hakkındaki tüm detaylar 27 Nisan‘da gerçekleşecek etkinlikte gün ışığına çıkacak.

İlginizi Çekebilir

Volkswagen’in sosyal mesafe mesajı