reklamı kapat

POPÜLER

DJI Mavic drone

Tanıtım tarihi ortaya çıkan DJI Mavic Mini ve Mavic 3 hakkında son bilgiler

Piyasaya sürdüğü başarılı drone’larla adını söz ettiren DJI, Mavic 2 ailesiyle özellikle profesyonelleri hedef almıştı. Şirket Mavic 2 Pro ve Mavic 2 Zoom modellerin ardından bu kez uygun fiyata drone sahibi olmayı düşünenleri mutlu edeceğe benziyor.

Geçtiğimiz ağustos ayında ilk detayları ortaya çıkan drone’un tanıtım tarihi ortaya çıktı. DJI’a yakın kaynakların aktardıkları bilgiler gerçeğe dönüşürse Mavic Mini, çok yakında gün ışığına çıkacak. 250 gram ağırlığının altında olması beklenen drone’un üst segment modellerde olduğu gibi 4K video kaydı yapabileceği belirtiliyor. 12 megapiksel 1/2.3 inç CMOS sensörlü Mavic Mini’nin 18 dakikalık bir uçuş süresi sunacağı dile getiriliyor. Mavic Mini’de Mavic Pro, Mavic Air ve Mavic Pro 2’de olduğu gibi çeşitli sensörlerin yer alması beklenmiyor. Sensörler bilindiği üzere drone’un daha güvenli uçuşuna imkan tanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

DJI Mavic Mini tam olarak ne zaman tanıtılacak?

Mavic Mini’nin 30 Ekim’de gerçekleşecek etkinlikte gün ışığına çıkacağı iddia ediliyor. DJI’ın asıl bombayı ise önümüzdeki yılında başında patlatacağı konuşuluyor. DJI Mavic 3’ün ActiveTrack 3.0, çok daha gelişmiş kamera sistemi ve 10 kilometrelik menzil değeri Mavic 3’te yer alması beklenen özellikler arasında yer alıyor. DJI Mavic 3’ün başlangıç fiyatının 1.100 dolar olacağı iddia ediliyor.

İlginizi Çekebilir

Oyun dünyasının geleceği Google Stadia