reklamı kapat

POPÜLER

DJI Mavic Pro 3

DJI Mavic 3 Pro hakkında heyecan verici özellikler ortaya çıktı

DJI Mavic 2 Pro gerek profesyonellerin gerekse drone dünyasına atım atmak isteyenlerin rüyalarını süsleyen drone modeli olarak dikkat çekiyor.

Bizim de severek kullandığımız bir drone modeli olan Mavic 2 Pro, sunduğu deneyimle bizi etkilemeyi başarmıştı. DJI, başarılı drone modelinin yeni versiyonuyla ilgili çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. DJI Mavic 3 Pro adıyla karşımıza çıkmasını beklediğimiz  drone’la ilgili yeni gelişmeler yaşandı.  Bilgiler gerçeğe dönüşürse Mavic 3 Pro pil ömrüyle fark yaratacak. Dedikodulara göre Mavic 3 Pro, 46 dakika boyunca havada kalabilecek. Piyasada satılan Mavic 2 Pro ise 31 dakika boyunca uçuş gerçekleştirebiliyor. DJI Mini drone’larda olduğu gibi Mavic 3 Pro’nun da pili çıkarmadan USB-C üzerinden şarj edilebileceği ifade ediliyor. Drone’da iki adet kameranın olacağı belirtiliyor. Four Thirds boyutunda sensörü barındıracağı söylenen drone’da 12 megapiksel ve 20 megapiksel olmak üzere iki adet kameranın kullanılacağı söyleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

DJI Mavic 3 Pro ne zaman satışa sunulacak?

Kameralardan ilki geniş açılı, ikinci kameranın ise telefoto kamerası olacağı iddia ediliyor. 5.2K video kaydı da gerçekleştirebileceği aktarılan Mavic 3 Pro’nun 15 kilometrelik bir menzil sunacağı da ifade ediliyor. 920 gram ağırlığında olmasını beklediğimiz Mavic 3 Pro’nun 15 Kasım’da 1.600 dolardan satışa sunulması bekleniyor. Mavic 3 Pro’nun Cine adı verilecek özel bir paketinin de olacağı söyleniyor. Dahili SSD’ye sahip olacağı iddia edilen Cine modeli DJI’nın akıllı kumandasıyla gelecek.

İlginizi Çekebilir

Karşınızda uçabilen güvenlik kamerası, evet uçabilen!