reklamı kapat

POPÜLER

DJI Mavic Air 2

Merakla beklenen DJI Mavic Air 2’nin basın fotoğrafları internete düştü

Geçtiğimiz hafta satış fiyatı ortaya çıkan DJI Mavic Air 2 drone’un bu kez basın fotoğrafları internete düştü.

Teknoloji dünyası tarafından merakla beklenen drone, pazara yeni bir soluk getirmeye hazırlanıyor. Daha önceki modellerde olduğu gibi katlanabilir tasarımıyla dikkat çeken model yeni özelliklerle geliyor.

Mavic Air 2 modelini selefinden ayıran en önemli farkın pil kapasitesinde ortaya çıkacağı söyleniyor. Pil kapasitesi 3.500 mAh olacağı söylenen drone’un uzun bir uçuş süresi sunacağı dile getiriliyor. Mavic Air 2’nin bu sayede selefinden yüzde 50 daha büyük batarya performansı sunması bekleniyor. DJI’ın Mavic Air modelinde 2.375 mAh pil kullandığını hatırlatalım. Mavic Mini ile Mavic 2 ailesi arasında konumlandırılacağı belirtilen DJI Mavic Air 2 modelindeki motorların Mavic 2 serisiyle aynı olacağı söyleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

DJI Mavic Air 2 için artık geri sayım başladı

Yeni bir uzaktan kumandayla gelen DJI Mavic Air 2’de yukarıya bakan sensörler ise ne yazık ki mevcut değil. 48 megapiksel kameranın saniyede 60 kare 4K video kaydı yapabileceği söyleniyor. DJI’ın kamerada Sony IMX586 görüntü sensörünü tercih edeceği de belirtiliyor. 8 kilometrelik bir menzil sunacağı söylenen üç eksen sabitleme sistemiyle gelen drone’un havada 34 dakika boyunca kalabileceği söyleniyor. Drone hakkındaki tüm detaylar yarın gerçekleşecek etkinlikte gün ışığına çıkacak. Tüm detayları yarın sizlere aktaracağız, LOG’u takip etmeye devam edin.

İlginizi çekebilir

AirPods Pro’nun tanıtım videosu