reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi MIUI 12

MIUI 12 alacak Xiaomi ve Redmi modelleri [Yeni Liste]

Çok kısa süre sonra lanse edilecek MIUI 12 arayüz yapısını alacak Xiaomi ve Redmi modelleri için yeni bir liste yayımlandı. İşte o modeller;

Yeni arayüz tanıtıldı. Tüm detaylar için buraya tıklayın

MIUI 11‘in yerini alacak Xiaomi‘nin yeni arayüzü yapısı MIUI 12, kısa süre içerisinde resmi olarak karşımıza çıkıyor. İşte bu tanıtım öncesinde yeni arayüzü alacağı yüzde 100 kesine yakın olan yeni Xiaomi ve Redmi modelleri ortaya çıktı. Yeni yayımlanan listeye göre sürüm Xiaomi tarafında Mi 10 Pro, Mi 10, Mi 9 Pro 5G, Mi 9, Mi 9 SE, MI 8 Screen Fingerprint Edition, Mi 8 Youth Edition, Mi 8 Explorer Edition, Mi 8 SE, Mi 8, Mi 6, Mi 6X, Mi CC9 Pro, Mi CC9, Mi CC9 Meitu Custom Edition, Mi MIX 3, Mi MIX 2s, Mi MIX 2, Mi Note 3 ve Mi Max 3 modellerine geliyor. Xiaomi alt markası Redmi tarafında ise MIUI 12 güncellemesini alacak telefonlar şu şekilde karşımıza çıkıyor: Redmi K30 Pro, K30 5G, K30 4G, K20 Pro Premium Edition, K20 Pro, K20, Note 8 Pro, Note 7Pro, Note 7 ve Note 5. Daha önce de söylediğimiz gibi bu telefonların güncellemeyi kısa süre içerisinde alacağı, bundan sonra ise firmanın diğer modellere de güncelleme vermeye başlayacağı aktarılıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi MIUI 12 gerçekten çok merak ediliyor

Dark Mode 2.0 kısa süre önce öğrendiğimiz kadarıyla 42 sistem uygulaması ve 20’den fazla popüler uygulama ile derin entegrasyon getiriyor. Ortam ışığına bağlı olarak görünürlüğü artırmak adına dinamik olarak değişiklikler yaptığı aktarılan mod, parlaklık yanında kontrast değerleriyle de oynuyor. Görünürlüğü artırmak adına fontlar ve duvar kağıtları üzerinde dahi dinamik değişiklik yaptığı aktarılan Dark Mode 2.0, gerçekten Xiaomi MIUI 12 arayüzün en önemli yanlarından olacak gibi görünüyor.

İlginizi Çekebilir

Redmi’nin yeni akıllı telefonları ile tanışın