reklamı kapat

POPÜLER

akıllı saat Polar Grit X

Pil ömrüyle çok iddialı “sağlam” akıllı saat: Polar Grit X

Polar, kısa süre önce koronavirüs nedeniyle evine kapanan macera tutkunlarını üzen yeni akıllı saat modeli Polar Grit X ile karşımıza çıktı.

Akıllı saat pazarının dikkat çeken isimlerinden Polar, yeni saati Grit X ile yukarıda da dediğimiz gibi direkt olarak arazide, sürekli olarak aksiyonda olmayı seven kullanıcılara odaklanıyor. Yuvarlak tasarım yapısı benimseyen ve gövdesi MIL-STD-810G sertifikası ile her türlü hava koşulunda görev yapmaya devam edebilen saat, genel olarak çok şık görünüyor. Oldukça gelişmiş bir aktivite takip sistemi üstüne kurulan saat, elbette nabız ölçebiliyor ve GPS birimini de yerleşik olarak sunuyor. GPS ve sürekli nabız ölçümü ile tam 40 saatlik bir pil ömrü sunan ve bu gerçekten çok ama çok iddialı olan Polar Grit X, güç tasarruf modlarıyla kullanım süresini 100 saate kadar çıkarabiliyor. Yan tarafında yer alan üç fiziksel buton sayesinde eldiven takarken kontrol etmenin kolay olduğu saat, elbette akıllı telefonlar ile bağlantı kurarak bildirimleri üzerine alabiliyor. Ancak bu saat sunduğu özellikleri ve pil ömrüyle araziye telefonsuz çıkmaya yönlendiriyor gibi görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Polar Grit X akıllı saat spesifik bir kitleye hitap ediyor

Bünyesinde akıllı bir çok spor yardımcısı da yer alan model, açıklandığı kadarıyla 430 dolardan yurt dışında satışa çıkıyor. Modelin Türkiye’ye geleceğini pek düşünmüyoruz.

İlginizi Çekebilir

Bu da hayalleri süsleyen başka bir akıllı saat modeli